1542
1480

مقلا یکی خونه ندارد نباید بگوییم بارون و برف نبارد⚠️ باید بگوییم ایشلاله اون ادم خونه پیدا کند

همیشه وقتی یک نفر یک چیز را نمیداند با ان دعوا نکنیم❗مثلا یک نفر نمیداند که یک جا زلزله اومده و ان دعا کند که انجا برف و بارون ببارد و ما نباید با ان دعوا کنیم❗این اتفاق برای یک نفر در نی نی سایت افتاده است:من یک تاپیک زدم و گفتم امشب امشب اهواز باران میبارد❗و یک نفر گفت که خدا نکنه❗سپس من با ان دعوا کردم و ان من را نفرین کرد و گفت ایشالاه پدرت یا... دست فروش شود❗❗❗❗و گفت ازش شکایت میکنم❗❗❗❗ بجای اینکه نفرین کنیم و از ان شکایت کنیم اول به ان بگوییم ان دست فروش ها بدبخت میشوند❗(تاپیک قبلیمو بخونید)(البته پست شکایت و نفرین رو پاک کرد)

🕺🕺🕺🕺

چه گیری دادی به بارون و برف

امشب ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ حالم بده 🖤 انقدر که دیگه هیچ نوشتنی حالم و خوب نمیکنه🖤 اون قدر که توان خوردن بغضم و ندارم🖤 امشب انگار قوی تر از همیشه شدم🖤 خرد شدن قلبم و هر لحظه احساس میکنم🖤 اما غرورم نمیذاره لبخندم از رو لبام محو بشه🖤 خدایا من امشب و فراموش نمیکنم🖤 توام فراموش نکن🖤 اشکایی که امروز هزاران بار اومد رو چشمام و من فراموش نمیکنم🖤 توام فراموش نکن🖤 فراموش نکن که چجور جوابم و ندادی🖤 من فراموش نمیکنم خدا توام فراموش نکن🖤 امضام و نوشتم که اگه خدا جوابم و داد روزی هزار بار از روش بخونم🖤 که امشب و یادم نره🖤که حال امشبم و فراموش نکنم🖤