2703
2553

من همه رو میگم میان بابابام و خواهرمم مشکل داری 

درصورتی ک تواین هفت ماه نامزدیمون هرچی مادرش گفته بهم ب روی خودم نیاوردم 

سنمم ۲۲ک احساس میکنم ارمادراون خیلی عاقل ترم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ایشش بگو همچین می گی با پدرم با مادرم با خواهرم مشکل داری انگار همه دنیا اینا هستن نه خیر اینا قوم الطالمین هستن همه شون تو ی تیمن که با من مشکل دارن بگو من ادم حسابشون نمی  که بخوام بشون فک کنم یا مشکل داشته باشم با اینا

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
بگو من مشکل ندارم فقط با آدماش مشکل دار راه نمیتونم بیام🤭 حالا تقصیر من نیست که آدمای مشکل دار ریخت ...

اصلا ازم طرفداری نمیکنه اصلا 

ولی همش ازخانواده اش طرفداری میکنه 

خب اگه اون مادرشه منم زنشم درست نمیگم

2714

منکه نه شمارو میشناسم نه شوهرت رو

ولی کلا خودم تو دعوا هرچی شوهرم بهم بگه بهش فکر میکنم

منصفانه فکر میکنم ببینم ایا درست میگه؟؟

بلاخره هر ادمی خطاهایی داره

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
اصلا ازم طرفداری نمیکنه اصلا  ولی همش ازخانواده اش طرفداری میکنه  خب اگه اون مادرشه منم ...

آره میدونم اوایل همینجوره خیلی طول میکشه تا درست شه برا من 8 سال طول کشید😁

حتی دسشویی رفتنمون زنگ میزد مادر شوهرم البته هنوز بچه دار شدنمون ننش بهش گفته نه ولی راهشون نمیدم راحت‌تر خیلی بد بختی کشیدم تا اینجوری سکم آروم شد همشون بچه ننه اند 

آخرین دعوایی که تو عقدمون کردیم گفت ننم میگه هیکلت شبیه کیسه  آشغاله منم گفتم هیکل خودش مثه کیسه آشغاله رفت 4 ماه پیداش نبود درخواست طلاق که دادم اومد عروسیم گرفت😅😅😂😂😂

هیچ
آره میدونم اوایل همینجوره خیلی طول میکشه تا درست شه برا من 8 سال طول کشید😁 حتی دسشویی رفتنمون زنگ ...

واقعا دیونه شدمممم خیلی 

هرچی هست زیر سرمادرشه نمیتونم تحمل کنم الانم دو س ساعتی میشه بعد حرفش منم نتونستم چیزی بگم گفتم باشه خدافظ قطع کرد ن پیام داده ن زنگ زده 

واقعا دیونه شدمممم خیلی  هرچی هست زیر سرمادرشه نمیتونم تحمل کنم الانم دو س ساعتی میشه بعد حرفش ...

عزیزم بحث ننه هاشون که میشه کلا قطع رابطه میکنن😅 میدونم سخته همش چشمت منتظره به گوشی تا بزن ه و یا اس اما هیچ بی خیال خودتو سرگرم کن تا خودش بفهمه 

همسایه ما از بس اینکارا و کرد پسرش طلاق گرفت اما الان از زن جدیده می‌ترسه هیچی نمیگه چون پسرش میزنه دهنش😒

قدر نمیدونن

هیچ