2737
2734
عنوان

شماجای من بودید چکار میکردید؟

182 بازدید | 12 پست

سلام بچها من یه ساله نامزدم و صیغه محرمیت خوندیم.قراربود بعدسه ماه عقدکنیم ولی بنابه دلایلی نتونستیم ،مراسم خواستگاریم بعدشام بود وبزرگترا بودن.بعد الان که شرایط اقتصادی اینجورشده واقعا موندم چکارکنم خانوادم میگن اگر مراسم نگرفتیم برات بجاش جبران میکنیم یه تکه طلا برات میخریم.الان شما اگه بودید چکارمیکردید؟قیدمراسم رو میزدید میرفتیدمحضر  وماه عسل؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من مخالف گرفتن مراسم عقد از طرف دخترو خرجای الکیشم اون پول واس جهاز و زندگی بره بهتره دیگ داماد عروسی میگیره چ دلیل داره باز دوباره مراسم و هزینه قبلش انجام بشه

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
2738

ب نظر منم ب جای اینکه پولتونو الکی خرج کنید و تو شکم بقیه بریزید ک تهش بگن غذا شور بود یا بیمزه بود یا .... برید ماه عسل همون پولو برا خودتون خرج کنید

مرد را دردی اگر باشد خوش است..درد بی درمان علاجش آتش است..

نفهمیدم چی شد !مگه خانواده پسر نباید مراسم بگیرن؟حالا برفرض که خانوادت بدات جشن عقد نگیرن شوهرت نمیخاد برات عروسی بگیره که میخای بعد عقد بری ماه عسل!

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند