2726
عنوان

مامانهایی که برای فرزند دوم در حال اقدامید بیاید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 63 پست
چ حوصله ای دارین واسه دومی جمع شدین😂😂😂

اتفاقا من اگه شرایطش جور بشه سومی و هم دوست دارم ولی فعلا تو همین دومی موندم

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نیلو جان

خیلی سخته بابا من ی دونه دارم واسه هفت پشتم بسه اخه ک چی باز شب زنده داری و پی پی شستن و .... وووییی دیونه میشم.. نه ماه بارداری و شکم گنده و معده درد ماه اخر و.. ب کنار😐

من تیروئیدم دارم نمی دونم اون باعثشه که نشم یا چی

اره . تیروییدو باید درمان کنی دکتر اتفاقا از من الان پرسید گفت مشکل تیرویید نداری گقتم نه

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
2728
اتفاقا من اگه شرایطش جور بشه سومی و هم دوست دارم ولی فعلا تو همین دومی موندم

همین حوصله دارین دیگ من پسرم شد پنج سال تازه دارم ی نفس تازه میکشم فک باز برگردم از اول😫

خیلی سخته بابا من ی دونه دارم واسه هفت پشتم بسه اخه ک چی باز شب زنده داری و پی پی شستن و .... وووییی ...

بچه ات چند ساله شه؟؟

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
بچه ها تا حالا برای دومی از کیت تخمک گذاری استفاده کردین؟

نه ولي دوست دارم بدونم چه جوريه؟؟؟

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
2706