2703
2553

دور تا دورشو از بالا تاپایین سنگ های کوچولو براق میچسبوندم دوره سر بالاشم نخ کنفی 

ب عنوان گلدون استفاده میکردم

قلوه سنگ های کوچولو

میشه برامون صلوات بفرستی؟😚💐تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خلاقیتم روش بری بعدیه مدت دلتومیزنه هرچی حرص داری بریز سرش بعدم بشکونش😁😂

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

روش و با رنگ ویترای یا اکرولیک نقاشی کن برای درش هم چوب پنبه بگیر بزار برای بطری آب یا شربت استفاده کن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2714

برای درش چوب پنبه بگیر از بازار.

من آبلیمو و آبغوره رو کلا تو شیشه میریزم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

بزن تو نت  تزیین  بطری شیشه ای

مدلای قشنگی برا تزیین بهت میده

منم بطری شیشه ای هامو نگه داشتم 

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
2706