2703
2553
عنوان

بازم قولمو شكستم

194 بازدید | 8 پست

بازم بهش فك كردم قول داده بودم بهتون ديگه بهش فك كنم ولي نميتونم اخه دوباره ديدمش مهربون شده بود مثله قبلناش خدايا منو بكششسشششش 😭😭😭😭🖤🖤🖤🖤🖤

مردم حواسم نيست 🖤

یه ترفند واسه رهایی وجود داره هروز به خودت قول بده که امروز نمیذارم فکرش به ذهنم بیاد فقط برای امروز 

هروز اینکارو بکن تو ذهنتم یه سطل زباله تصور کن هروقت فکرش اومد سراغت بندازش تو اون سطل زباله ذهنی یهو میبینی مدتهاست بهش فک نمیکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اینجا در روز یه ملیون کاربر تاپیک میزنه رو چه حسابی فک کردی ما شمارو یادمونه که توضیح جامع نمیدی؟

ببخشيد عزيزم 😂😂😂😂

تايپيكاي قبليم زده بودم 

من و يه پسره از هم خوشمون اومده بود به حدي امار خانواده ي من رو دراورده بود كامله كاملا در حدي كه ميدونست من با كدوم دوستم صميميترم قشنگ تحقيق كرده بود منم ازش خوشم اومد يهو همه چي بهم خورد سه هفته اي ميشه كه دوباره مي بينمش نميدوني چه حالي دارم🖤🖤🖤🖤🖤 

مردم حواسم نيست 🖤
یه ترفند واسه رهایی وجود داره هروز به خودت قول بده که امروز نمیذارم فکرش به ذهنم بیاد فقط برای امروز ...

حتي پيش مشاور هم الان سه هفته ست هر روز ميبينمش منتظرم هفته ديگه كارم تموم بشه ديگه نبينمش

مردم حواسم نيست 🖤
2714