1542
1480

من تقريبا يه هفته پيش به شك افتادم و يادم نيست اخرين بار كي پري شدم و الان ميترسم باردار باشم همون شب كه شك داشتم دوتا فرص ال دي انداختم الان نميدونم چيكار كنم بني احتمالش هست

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546
1432
ميدوني كامل نريخت كه داشت ميومد فك كنم ريخت يه خط كشيد بيرون

ببین اگه باردار بودی از خدات باشه برو کلاهتو بنداز تو هوا....می دونی چقدر هستند که منتظرن من خودم نزدیک 1 ساله از خدا میخوام اما نمیشه...پس قدر بدون و لذت ببر خواهرجان

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓

اگر رابطه ی مشکوک داشتی و دوتا ال دی رو به قصد جلوگیری خوردی، 

باید بگم قرص جلوگیری اورژانسی رو اشتباه مصرف کردی و همین ممکنه باعث بالاتر رفتن احتمال حاملگی بشه!

قرص اورژانسی رو فقط سالی یه با  میتونی بخوری ..

بعد از رابطه ی مشکوک ، نهایتا تا ۳ روز ولی کمتر ، وقت داری قرص اورژانسی بخوری 

۴ تا ال دی باید بخوری، ۴ تا دیگه هم ۱۲ ساعت بعد میخوری و بعد از یه هفته الی ده روز پری میشی 

یا

۲ تا اچ دی میخوری و ۲تا دیگه هم بعد از ۱۲ ساعت

1403
واي تورو خدا دوستان ١٩ سالمه هنوز احتمال بارداري چقدره اب مني بايد كامل بريزه تا بارداري شكل بگيره ي ...

نصف نصف قطره هم کافیه 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
واي تورو خدا دوستان ١٩ سالمه هنوز احتمال بارداري چقدره اب مني بايد كامل بريزه تا بارداري شكل بگيره ي ...

یه قطره اش  کافیه تو هر قطره اش میلیونها اسپرم وجود داره که یکیش کافیه به تخمکت برسه اونوقت حاملت میکنه

ببین اگه باردار بودی از خدات باشه برو کلاهتو بنداز تو هوا....می دونی چقدر هستند که منتظرن من خودم نز ...

ميدونم ايشالله كه شمام هم بچه بغلتون بگيريد ولي قسمت خداعه من هنوز سنم پايينه

1578