2410
2553

توروخدا کمکم کنید

پسرم یک سال و هفت ماهشه خیلی شوخ و شیطون هستش زیاد غرغر میکنه هر چی دم دستش بیاد محکم پرت میکنه همش لج میکنه سر سفره همه چی و بهم می ریزه هر چیزی رو که بخواد و ندم بهش اینقدر گریه میکنه تا از من بگیردش کلافه شدم اعصابم بهم می ریزه باهاش دعوا میکنم ولی بعدش پشیمون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بهش باج دادی.فهمیده که با گریه میتونه شمارو مطیع خواسته هاش کنه.وقتی گریه میکنه کم محلی کن.وقتی هم که غرغر میکنه یا پرت میکنه حواسشو به جای دیگه پرت کن.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

اگر چیزی رو میخوای بهش بدی قبل گریه بده. بعد شروع گریه مطلقا هیچی بهش نده. اینجوری که داری پیش میری یاد گرفته با گریه به خواستش برسه

در مورد پرت کردن یه مدت شش دانگ حواست باشه . تا خواست پرت کنه دستشو بگیر .وسیله رو ازش بگیر بگو پرت کنی دیگه بهت نمیدم و واقعا اون وسیله رو کلا بردار. یه سبد بذار یه گوشه بگو هییچی میخوای پرت کنی فقط تو این سبد پرت کن. در نهایت ویتامین های بدنشو چک کن فقط ویتامین مخصوصا ویتامین دی بچه رو کلافه میکنه

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2714
برا پرت کردنش هیچی چون داره رشدش کامل میشه و برا خواسته های غیر منطقیش فقط نه بگو اگه هم نه گفتی قاط ...

خیلی سعی میکنم ولی خب از اونجایی که اکثر اوقات یه جایی هستیم که پدر و مادر شوهرمم هستن این اجازه رو به من نمیدن و هر چی که پسرم اشاره کنه تحت اختیارش میزارن

اگر چیزی رو میخوای بهش بدی قبل گریه بده. بعد شروع گریه مطلقا هیچی بهش نده. اینجوری که داری پیش میری ...

یه مورد دیگه هم این که هر کار زشتی که انجام میده رو من و پدرش بهش اخم میکنیم تا بفهمه که درست نیست ولی خونواده شوهرم اینقدر به کاراش میخندن تا دوباره اون کار و انجام بده و براش عادت میشه

خیلی سعی میکنم ولی خب از اونجایی که اکثر اوقات یه جایی هستیم که پدر و مادر شوهرمم هستن این اجازه رو ...

جاهای دیگه که تحت سلطه شما نیست یه بار بگو اگه گوش دادن که هیچ اگه نه هم هیچ عکس العملی نشون نده