2733
2734
عنوان

هتل داریوش کیش💠💠💠💠💠

468 بازدید | 10 پست

دوستان تجربه اقامت در هتل داریوش کیش را داشتین؟راضی بودین؟

کیفیت غذا و خدمات و امکانات اتاق عالی بود؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا من روزگاری کانتر کیش بودم  مسافرا بعضا راضی نبودن میگفتن قدیمی شده و بخاطر اسم در کرده هم ...

پیشنهاد شما چی هست عزیزم؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2728
والا من روزگاری کانتر کیش بودم  مسافرا بعضا راضی نبودن میگفتن قدیمی شده و بخاطر اسم در کرده هم ...

آخه خیلی تعریفشو شنیدم از شکوه و جلالش🤣

2738
برو ترنج که ساحل اختصاصی داره چقد هوس کیش کردم☹

ترنج تجربه کردم

میخواستم اینبار برم داریوش

من چند سال پیش رفتم هتل داریوش خیلی خوب بود من راضی بودم تنوع غذاییشم خیلی بالا بود اونموقع داخل ومحوطه اش زیبا بود یادش بخیر خیلی خوش گذشت

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....