2726
شاید قصدش ازدواجه

زنگ زدم گفتم قصدت چیه گفت دوستی 

منم گفتم نه و خدافظی کردیم 

هنو شمارمو داره بعد ۲ماه ،ینی دوسم داره؟؟؟

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زنگ زدم گفتم قصدت چیه گفت دوستی  منم گفتم نه و خدافظی کردیم  هنو شمارمو داره بعد ۲ماه ،ی ...

نرفتی دندانپزشکی ببینیش؟

annak...annakarenina.....درخواست دوستی آقایون 👉لغو کاربری
2728
خب چیه من کنجکاو شدم میشه بگی گلم

نمیدونم ک خبرگذاری اعلام کرده امروز سوپرایزتون میکنیم حالا خداکنه باز نتو قطع نکنن

میشه برای سلامتی مامانم و موفقیت دخترم  ی صلوات بفرستید 🥺🥺
نرفتی دندانپزشکی ببینیش؟

از وقتی شماره داده نرفتم ؛به نظرت بد میشه بازم برم؟؟؟

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
زنگ زدم گفتم قصدت چیه گفت دوستی  منم گفتم نه و خدافظی کردیم  هنو شمارمو داره بعد ۲ماه ،ی ...

اگه دوست داشت بعدش زنگ میزد و میگفت قصدم ازدواجه ن دوستی نرو پیش اون دکتر اگه هم رفتی محلش نزار

پُر از هزاران حرف نگفتهِ اما محکُوم بهِ سکُوت!  
از وقتی شماره داده نرفتم ؛به نظرت بد میشه بازم برم؟؟؟

دو ماهه نرفتی فکر نکنم بد باشه به یه بهانه ای بری..حالا که اینقدر دلت گیره یه خبری ازش بگیری بد نیست

annak...annakarenina.....درخواست دوستی آقایون 👉لغو کاربری
اگه دوست داشت بعدش زنگ میزد و میگفت قصدم ازدواجه ن دوستی نرو پیش اون دکتر اگه هم رفتی محلش نزار

پس چرا هنوز شمارمو نگه داشته

دو ماهه نرفتی فکر نکنم بد باشه به یه بهانه ای بری..حالا که اینقدر دلت گیره یه خبری ازش بگیری بد نیست

اگه برم باید یه سری کارام رو اون بکنه واینکه باهاش حرف بزنم ؛چیکار کنم ؟؟؟اگه برم با خودش نگه به خاطر من اومده

2706