2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

من یبار رفتم پیش دکتر زنان معاینه کردم 

البته بخازر نامنظمی پریودم رفته بودم گفتم بذار معاینه کنم ببینم چطجوریه از من ولی دکتر انقدررر مریض داشت و سریع بیمارا رو بیرون میکرد فرصت نداشت واسه من توضیح بده دوست داشتم بدونم .اومدم اینجا پرسیدم بی جنبه ها ترکوندن 😒😒😒

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
عزیزم از لحاظ علمی چیزی با عنوان بکارت وجود نداره با کلی منابع علمی موثق ثابت شده

لینک ؟

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2706