2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اینجوری میکنید مگه فرهنگ ندارین استارتر اینجوری دوست داره یعنی الان همه شماها لاکچری باقالی پلو با ماهیچه دارید که اینجوری شکلک میذارید در ضمن جواب هیچکدومتون رو نه میدم نه میخونم ریپلای نکنید 

اگ روزی از درد بمیرم عمرا بخورم😟

عشقم میجوشونن بعد اب شو صاف میکنن مثل قلم گوسفند اب شو میریزن تو قالب یخ میذارن فریزر

بعد میندازن تو سوپ

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2728
من خودم هرروز میپزم برا دخترم ولی دروغ چرا خودم نخوردم.اما عیش و عوش هم نمیکنم

ببین حتما بخور.واقعا مزه بدی نداره.

من خودم اوایل میگفتم نمیخورم اما حالا نه.

نشستم پاشون از سهم همه کش میرم 😆

ببین حتما بخور.واقعا مزه بدی نداره. من خودم اوایل میگفتم نمیخورم اما حالا نه. نشستم پاشون از سهم ه ...

اخه جوری ک من درست میکنم ادویه جات نداره بنظرم مزه نمیده.ولی خب بریزی تو سوپ قطعا مزه داره

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

منم حتی نمیتونم نگاش کنم، و عمرا لب بزنم

اما بعضیها دوست دارن، بنظرم زشته کسی که چیزی میخوره رو جلو روش بگی اه اه

سخته، ولی چون میگذرد غمی نیست، پس "آرووووم باش، آرووووم" 
لچها مگه پای مرغ برا استخون خوب نیست قزروف سازی نمیکنه اخه مامانم دکتر گفت پاچه گوسفند بخوره ک نمیتو ...

پاچه که چرب نیست، کله چربه

سخته، ولی چون میگذرد غمی نیست، پس "آرووووم باش، آرووووم" 

تو مدرسه های چین دو سه تا پای مرع رو قشنگ  تو بسته بندیهای مخصوص آماده کردن میفروشن بچه ها میخرن میخورن بهداشت کلا اعلام کرده که واسه بچه خیلی مفیده فسفر اینام داره...تو اخبار نشون میداد

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2706