2726

من فعلا گرمی میخورم و طب سوزنی میرم یه کم بهتر شدم یعنی سی و دو سه روزه مریض شدم دو ماهه

قبلاً تا ۶۰ روزم میشد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه قرصایی میخورید؟

۴روزه ک رفتم دکتر قبلا تو مجردی چند،بار رفتم کاری نمیکنن ب جز پروژسترون. ولی الان متاهلم۱۸روز عقب افتاد  دکتر دوتا امپول پروژسترون زد بهم روزی ی عدد متفورمین ی عدد ویتامین د،۳ و از پونزده پریود ده شب دوفاستون داده گف پریود،شدی بین روز اول تا سوم بیا دیگه منم نپرسیدم چرا

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
خیلی وقته اقدام داشتید؟ چه قرصایی بهتون داد؟

نه دوماهه اون ماه متفورمین داه بود اثر نکرد این ماه کلومفین با سینال اف داده مصرف کردم منتظرم موعد هستم

این ماه نی نی میاد تو دلم 😍😍😍

دوستای گلم گیاهی بخورید صبح ها یه چایخوری سیاه دانه و سه تا پنج تا خرما و مکمل های رویال ژلی و کیوتن بخورید. البته سردیجاتو کم کنید و جوشونده آویشن و دارچین و گل گاو زبان بخورید . اگر سوالی هست بپرسید بگم . من خودم  مشکلم خیلی حاده اصلا پری نمیشم شش ساله ولی شماها که سیکل پری دارید حتما باردار میشید

آه تنبلی خیلی مزخرفه هشت ماهه اقدامم اما هیچ این ماه دکترم لتروزول داده ايشالا باردار بشم 

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍
2706