2737
2734

بارها پیش اومده بود مسائلی بوجود میومد یا سوالی داشتم

صبح ها به قران مراجعه میکردم باز میکردم و دقیقا جواب مورد نظر مو قران بهم میداد! 

انگار خدا ایستاده کناارت و قران تو اون دقیقه ها داره برای تو وحی میشه! و جواب تموم ابهامات و میده! 

گاهی هم که ناراحت بودم انگار داره باهام حرف میزنه و آرومم میکنه! 

💚مثلا چند تا از اشنایان بهم چیزی گفتن ک حالم خیلی بد شد 

ناراحت بودم دلم شکست انگار داشتم خفه میشدم و خوب نمیشدم هیچ طوری

قران و باز کردم انگار خدا باهام حرف زد:

« وَ لَقَدْ نَعْلَمُ أَنَّكَ يَضِيقُ صَدْرُكَ بِما يَقُولُونَ»

« ما می‌دانیم سینه‌ات از آنچه آنها می‌گویند تنگ می‌شود (و تو را سخت ناراحت می‌کنند).»

فَوَ رَبِّكَ لَنَسْئَلَنَّهُمْ أَجْمَعِينَ»

«عَمَّا كانُوا يَعْمَلُونَ»

به پروردگارت سوگند، (در قیامت) از همه آنها سؤال خواهیم کرد...

از آنچه عمل می‌کردند!

🤍 بعد از تموم اینها برام سوال شد ک چرا صبح ها فقط قران اینجوری باهام حرف میزنه و زمان دیگه نه مثلا ظهر یا شب!

بوالله ک چند روز بعد صبح این ایه اومد:

«أَقِمِ الصَّلاةَ لِدُلُوكِ الشَّمْسِ إِلى‏ غَسَقِ اللَّيْلِ وَ قُرْآنَ الْفَجْرِ إِنَّ قُرْآنَ الْفَجْرِ كانَ مَشْهُوداً »

«نماز را از زوال خورشید (هنگام ظهر) تا نهایت تاریکی شب [= نیمه شب‌] برپا دار؛ و همچنین قرآن فجر [= نماز صبح‌] را؛ چرا که قرآن فجر، مشهود است!»

❤️تموم اینها رو گفتم تا بین تموم دغدغه ها و دل نگرانی ها و سختی هامون بریم سراغ خدا و بذاریم خودش مرهم بذاره رو دل و روحمون شه!

«أَلا بِذِكْرِ اللَّـهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ»

« بر دشمن مرتضی علی لعنت »

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته شکی نیست.... چ جالب😍

لعنت بر منکرین خدااا

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
2731

وای عزیزم مرسی😍😍

یعنی اگه صبح با نیت برم سراغ قران اینجوری میشه برا منم؟

صبح ساعت چند ؟ وقت اذان؟

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂

من هم بارها باخدا حرف زدم و گفتم این همه ظلم رو نمیببنی خدا چرا یه عده اینقدر پولدار یه عده انقدر فقیر قرآن رو که باز کردم این آیه اومد که میگفت اونهایی که پولشون رو ذخیره کردند و خرج مستضعف هم نمیکنند خدا تو قیامت با همین پولها عذابشون میده و پولها رو رو پشتشون نقره داغ میکنه

یه بار هم این آیه اومد عذاب وحشتناکی در انتظارظالمان و مشرکان است خدا فعلا بهشون فرصت داده تا زمین خدا رو بگردند ولی عذاب سختی در انتظارشونه

2738

من مدتها تو عذاب و سختی بودم یعنی به ولله هروقت قران باز کردم ایه ای میومد در مورد اینکه بنده ها در غم خدارو صدا میزنند و وقتی مشکلشونو حل کنیم عهدشونو میشکنن وبسیار ناسپاس اند.. دقیقا من همینجور ادمی بودم هزارجا به خدا پناه بردم بعد حل میشد فراموش میکردم ولی دیگه ایمان واقعی اوردم عاشقشم حتی با همه مشکلاتی که الان دارم  اصلا یه ارامش وصف ناپذیری دارم❤❤❤

یعنی ساعت چند؟؟؟؟؟یعنی چه جوری؟؟؟یعنی به منم میگه چرا دعام مستجاب نمیشه؟؟؟؟

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
من مدتها تو عذاب و سختی بودم یعنی به ولله هروقت قران باز کردم ایه ای میومد در مورد اینکه بنده ها در ...

پس چرا من یه بار خیلیییی حالم بد بود خدا رو صدا زدمو رفتم سراغ قران یه ایه بی ربط اومد😑😑این چیزا رو میشنوم میگم خوش به حالتون که خدا جوابتونو میده میگم چرا پس جواب منو نمیده

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂
من مدتها تو عذاب و سختی بودم یعنی به ولله هروقت قران باز کردم ایه ای میومد در مورد اینکه بنده ها در ...

دیگه دارم به این متوسل میشم که یکی دیگه جوابمو از خدا بخواد اخه به خودم جواب نمیده که

شاید فردا صبح یه بار دیگه امتحان کردم و اگه باز نشد از یکی دیگه خواستم

عزیزم میشه اگه فردا هم نشد شما به نیتم از خدا بخواین؟ یعنی به نیتم قرانو باز کمین و ببینین خدا چی میگه؟

پس چرا من یه بار خیلیییی حالم بد بود خدا رو صدا زدمو رفتم سراغ قران یه ایه بی ربط اومد😑😑این چیزا ر ...

منم بارها آیه بی ربط اومده برام

یعنی اولش فکر میکرد بی ربطه ولی بعدها فهمیدم جوابم یا تو تفسیره یا تو همون سوره.

2706