2726
عنوان

عزت نفس

175 بازدید | 11 پست

بچه ها سلام لطفا هرکی هرتجربه داره دریغ نکنه بلکه بتونین ب من کمک کنین ..بگین برای بالابردن عزت نفستون چ کارایی میکنین چیکارمیکنین ک پیش همسراتون جذاب و باعزت نفس جلوه کنین تا مث زنای آویزون نباشین..من خودم مدام دنبال شوهرمم ومتاسفانه حاصلش بی توجهی شوهرم میشه..درضمن من خانه دارم بیرون کارنمیکنم و پسرسع ساله دارم 

کتاب حرمت نفس رو بخون اسم نویسندشو متاسفانه یادم نیست ....

برای خودت اهداف جدید و هیجان انگیز ایجاد کن ...

روی خوبی هات تمدکز کن و بلدشون کن ... 

برو جلوی اینه از خودت تعریف کن ...

با خودت تکرار کن من ادم ارزشمند و جذابی هستم ...

دوستان پایه پیدا کن و تفریحات کوچولوی مجردی داشته باش ....

کلا کتاب خوندن رو بزار توی برنامه هات ...

سعی کن چیزای جدید رو امتحان کنی ... غذای جدید و هنر های جدید ....

کلا خودتو ادم مهم و بالایی بدون

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=115496806]فقط براش قر بیا از صبح تا شب غر نزن[/QUOTE

😐😐😂

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2728

پلیکان نباشیم !

می گویند پلیکانی در زمستان سرد و برفی برای جوجه هایش غذا گیر نمی آورد . ناچار با منقارش از گوشت تنش می کَند و توی دهان جوجه هایش می گذاشت. آنقدر این کار را کرد تا ضعیف شد و مُرد . یکی از جوجه ها گفت : آخیش ! راحت شدیم از بس غذای تکراری خوردیم !

وقتی فداکاری می کنیم ، انتظار داریم در مقابلش ناسپاسی نبینیم اما بیشتر اوقات می بینیم . مرز میان ناسپاسی و خودخواهی باریک است . هر دو جزو صفت های بد به شمار می روند اما هر آدمی حق دارد زندگی کند . حق دارد خودخواه باشد...

عموماً آدم های خیلی فداکار در تنهایی شان گله می کنند از ناسپاسی اما ترجیح می دهند فداکار شناخته شوند تا آدمی که به فکر خودش است !

گاهی به فکر خودتان باشید. از زندگی تان لذت ببرید. اینطور در گذر زمان کمتر پشیمان می شوید. یادتان باشد کسی برای فداکاری به آدم مدال نمی دهد !

به به

🌱
انسانهایی که زیبا فکر میکنند...
با دیگران با محبت رفتار می کنند...
شکرگزار هستند...
خودشان را دوست دارند...
به زندگی لبخند می زنند...
و بخشنده هستند...
انسانهایی‌ که حتی در بدترین شرایط ‌
و رویدادها، سعی میکنند جنبه مثبت
قضایا را پیدا کنند و ببینند...
انسانهایی که با جنس زندگی و عشق
هماهنگ هستند و همیشه، در هر مکانی
بذر امید و شادی می پاشند...
اینگونه افراد مغناطیس عشق هستند
و مغناطیس عشق، جاذبه‌ای قوی ‌دارد...
و هر چیز زیبایی را به سمت خودشان
جذب می کند.

💟 

♦️يه شب مهمون داشتیم، کفش ها توی حیاط جفت شده بود، همشون مرتب بودن به جز یک کفش که پاشنه هاش خوابونده شده بود.

هرکس میخواست بیاد تو حیاط اون کفش ها رو میپوشید.
میدونی چرا؟
چون پاشنه هاش خوابونده شده بود.

یه کم که فکر کردم دیدم بعضی از ما آدم ها مثل همین کفش های پاشنه خوابونده هستیم.
برامون مهم نیست کی سوارمون میشه...

یادت باشه که اگر سر خم کنی، اگر خودت به خودت احترام نذاری، اگر ضعیف باشی، همه میخوان ازت سواری بگیرن و کسی هم بهت احترام نمیذاره.

✅کفشِ پاشنه خوابونده  نباش

👌

🌱 انسانهایی که زیبا فکر میکنند... با دیگران با محبت رفتار می کنند... شکرگزار هستند... خودشان را دوس ...

میشه خودتون برام چنتا مثال بیاین ک چ کارا کنم شاید تلنگری باشه برام.. شاید خیلی سخت میگیرم شایدم ..فقط بدونین من قلبم شکستس و علت حساس بودنم اینه ک خیانت دیدم ونسبت ب سردی طرفم ب کم توجهیش همش فک میکنم علت همش اینه ک خیانت داره میکنه چونکه قبلش دیدم و قرارشده ک بگزرم وببخشم اما دل ک شورمیفته کلا ...

میشه خودتون برام چنتا مثال بیاین ک چ کارا کنم شاید تلنگری باشه برام.. شاید خیلی سخت میگیرم شایدم ..ف ...

اگر روزی به شما خیانت شد ؛
حق ندارید خودتان را سرزنش کنید !
این اشتباه و ضعفِ فردِ مقابل شما بوده و هیچ توجیهی ، برایش منطقی نیست ...
اشتباه نکنید !
حتی اگر شما زشت ترین و بد اخلاق ترین آدمِ روی این سیاره هم باشید ؛
هیچ کس حق ندارد با این بهانه ها تحقیرتان کرده یا به شما خیانت کند ...
تنها حقی که می شود به این قبیل افراد داد ، این است که ؛
اگر در کنار شما حالشان خوب نیست ، بساطشان را جمع کنند و بروند ...
اما حق ندارند بمانند ، نقاب بزنند و با خیالِ راحت خیانت کنند ...
هرگز گناهِ دیگران را به پایِ ایراداتِ احتمالیِ خود نگذارید ...
شاید اگر همه در این خصوص محکم بودیم و خیانت را یک طرفه می دیدیم ، هیچ کس دلش به توجیه و فرافکنی خوش نمی شد ...
و شاید کمتر ، شاهدِ این هنجارشکنیِ غیر انسانی بودیم ...

اگر روزی به شما خیانت شد ؛ حق ندارید خودتان را سرزنش کنید ! این اشتباه و ضعفِ فردِ مقابل شما بوده و ...

چون نمیخام جداشم دنبال راهیم ک اگ مشکل ازمن باشع دیگه شاهداین اتفاق نباشم

عزیزم به تاپیک من لطفا سر بزن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5140677/میایید-با-هم-یه-دوره-برای-افزایش-عزت-نفس-بگیریم

چــــه زیبـــا مـــی گفت متـــرسک :
وقتــــی نمیــــشود رفـــت ،
یــــک پــــا هــم اضـــافیست .....!