2726
عنوان

ازدواج تالاسمی مینور با فقر آهن

3143 بازدید | 28 پست

نامزدم تالاسمی مینور داره. خودم هم هموگلوبین خونم نرماله و هیچ کدوم از فاکتورهای تالاسمی رو ندارم. فقط آهن خونم یه کم پایینه که دکتر گفته اکثر خانوما این مشکل رو دارن. به نظرتون برای آزمایش ازدواج ممکنه به مشکل بخوریم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودمو داداشام مینور داریم ارثی هممونم بچه داریم مشکلی هم نداریم عزیزم  فقط بای همسر نداشته باشه

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏
2728

به شمادارو میدن یه ماه بخوری اگه بعدیماه خوب شدی مجوز ازدواج میدن اگه نه میفرستن هردوتونو ژنتیک تامشخص بشه شماهم تالاسمی داری یانه،اما درکل هیچ چیز مانع ازدواج نیست حتی اگه دوطرفم تالاسمی باشن با مسئولیت خودشون ازدواج میکنن وزمان بارداری ازمایش میدن

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
من خودمو داداشام مینور داریم ارثی هممونم بچه داریم مشکلی هم نداریم عزیزم  فقط بای همسر نداشته ب ...

مرسی عزیزم. آخه ما یکیمون هم فقر آهن داره. بعضیا میگن ممکنه موقع آزمایش ازدواج گیر بدن و بگن باید قرص آهن بخورین و بعدش دوباره آزمایش بدین

شما هم ینی یکی مینور بود یکی هم کمبود آهن داشتین؟ نگفتن باید قرص آهن مصرف کنید و دوباره آزمایش بدین؟

اصولا باید مصرف بشه..چون اگه کمبود آهن باشه نتیجه بعد از مصرف تغییر میکنه اما اگه مینور باشه تغییر نمیکنه و نمیتونید ازدواج کنید چون برای بچه دار شدن خیلی خطر ناکه.

از الان مکمل فریتین استفاده کنید  مبارکه و ان شاء الله همون دفعه اول جواب میگیرید

مرسی عزیزم خیلی ممنونم🌹

من الان یه ماهه دارم قرص آهن میخورم. منظورتون از مکمل فریتین همین قرص آهن هستش؟

فک نکنم 

چون شما فقر اهن داری اگه ی مدت دارو مصرف کنی خونت میاد بالا

و مشکلت حل میشه پس مشکلی برا ازدواج نداری

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
مرسی عزیزم. آخه ما یکیمون هم فقر آهن داره. بعضیا میگن ممکنه موقع آزمایش ازدواج گیر بدن و بگن باید قر ...

عزیزم اینکه کار نداره شما الان که نمیخان باردار بشین از الان برو دکتر زنان دارو بده مشکلت حل بشه .درباره ی مشکلتم بگو 

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏
2706