2737
2739
عنوان

مشاور کنکور

121 بازدید | 28 پست

سلام من دنبال مشاور هستم چن وقتیه 

کسانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن

من شیرازم ی آقای هستن بنام صادقی رتبه۲۰۷ کنکور بودن وداروسازی ۵ ساله مشاورن توی نی نی سایت شمارشون برداشتم الان نمیدونم واقعا قابل اعتمادهستن هزینشون خیلی کم گفتن 

بنظرتون امثال این اقا برای مشاوره خوبن یا کسی که واقعا حرفش مشاوره باشه؟

هزینشون چقدره عزیزم

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزيزم دوست خواهرم دانشجوي پزشكيه از خواهرم شنيدم دانش اموزاش خيلي تو قلم چي پيشرفت كردن البته ديگه اطلاع خاصي ندارم ولي اگه بخواي ميتونم برات بپرسم 

البته شيراز نيست غير حضوري ميتوني باش برداري

در زندگي مثل تمبر باش تا رسيدن به مقصد به هدفت بچسب
2738

با اجازه استارتر سلام مامان های عزیز ممنون میشم اگه پاسخ بدین به پرسشنامه من خدا خیرتون بده در ازای محبتتون صلوات میفرستم براتون این لینکش هست حیاتیه لطفا چند دقیقه وقت بزارید🙏🙏🙏🙏https://survey.porsline.ir/s/p3aeMA8

عزيزم دوست خواهرم دانشجوي پزشكيه از خواهرم شنيدم دانش اموزاش خيلي تو قلم چي پيشرفت كردن البته ديگه ا ...

عزیزم هزینشون چقدره؟ مطمئنه؟

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂
عزیزم هزینشون چقدره؟ مطمئنه؟

هزينه رو خبر ندارم عزيزم 

از چه لحاظ مطمئن منظورتونه ؟كارش رو كه خواهرم خيلي تعريف ميكنه  ميگه دانش اموزاش اكثرا پيشرفت خيلي خوب داشتن ولي خوب خودتون هم بايد بخواين ديگه

حالا اگه سوالي داشتي از خواهرم برات بپرسم 

در زندگي مثل تمبر باش تا رسيدن به مقصد به هدفت بچسب
2706