2737
2734
عنوان

زیبایی زنان...

1838 بازدید | 155 پست

هر زنی برای زیباتر شدن ؛

باید یک مردِ عاشق، داشته باشد .

زن‌ها استعدادِ عجیبی

در شیطنت و دلبری دارند؛

اگر آنی که باید باشد، باشد !

در زیباییِ آفرینشِ

زن‌ها شکی نیست !

اما مردانِ عاشق،

می‌توانند با یک نگاه و

احساسِ ناب؛ روی این

مرغوبیتِ ذاتی، تشدید بگذارند ...

شک ندارم تمامِ زنانِ شاد

و موفق، جایی از دنیا مردِ

عاشقی دارند؛ که وجاهت

و استعدادشان را تحسین می‌کند ...

‌زنان، بزرگ‌ترین معجزه‌ی آفرینشَند؛

باید یادشان آورد،

باید تحسین‌شان کرد،

باید عاشق‌شان بود !

👤 صرافیان

تقدیم به بانوان سرزمینم🌹

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

با تشکر

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با تشکر

فراوانشو یادتون رفت😂

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
2731
سپاس

🌹🌹🌹

همه کپی کنید واسه شوهرا😁

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2738
فک کنم میخواستی قفل کنی نرسیدی 

نه چرا قفلش کنم😄

همه کپی کنید واسه شوهرا😁

😂😂😂

2706