2737
2734

سلام دوستان 

من سونوگرافی کردم گفتن تنبلی تخمدان نداری ازمایش دادم خودم و همسرم گفتن مشکلی نداری پریودهامم منظم ولی کیت تخمک گذاری میزارم پررنگ نمیشه 

دو ماه هم اقدام کردم و حامله نشدم 

رفتم دکتر دروغکی گفتم 4 ماهه اقدام کردم و نشدم ...چون سنم بالاهه دوست دارم سریع تر بشم دکتر بهم لتروزول داده و دو امپول ازدسازی حالا از دوقلویی متنفرمممممم یعنی حاضرم بمیرم ولی دوقلو نشه 

می ترسم اینا رو استفاده کنم دوقلو بشه 

دو ماه هم هست متفورمین میخورم 

راهکاری ندارین؟

حالا تو بخور 

من سه تا سه تا خوردم 

سه تا فولی داشتم 

الانم پریود شدم 

حتمی ک نیس

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب اگه شد چیکار کنم برم بندازم؟ خواهرم کلوموفین خورد دوقلو بچه دار شد 

گفته لتروزولو چنتا چنتا بخوری

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2738
منم لتروزول خوردم سه تا فولي داشتم سه قلو شد كه يكي رو ريداكت كردن الان دوقلو دارم

واااااای جدی میگی 

وقتی قرص خوردی رفتی سونوگرافی بعد امپول ازادسازی زدی؟

پریودهات منظم بود؟

واااااای جدی میگی  وقتی قرص خوردی رفتی سونوگرافی بعد امپول ازادسازی زدی؟ پریودهات منظم بود؟

اره والا

شوكه شده بودم فقط زار ميزدم 😫

نامنظم بود

لتروزول بهم داد و سينال اف

بار اولمم بود

خوردم رفتم سونو گفت سه تا فولي خوب داري

گفتم ممكنه دوقلو بشه خانوم دكتر گفت نهههه

انشاءالله همون يكيش ميگيره😕🤪

اره والا شوكه شده بودم فقط زار ميزدم 😫 نامنظم بود لتروزول بهم داد و سينال اف بار اولمم بود خور ...

وااای عزیزم 

چند تا لتروزول میخوردی؟

چند ماه اقدام بودی بعد لتروزول خوردی 

ببخشیدا سوالام زیاد شد اخه این ترس عجیب و غریبم من دارم 

2706