2737
2739
عنوان

کسایی ک تنهان

56 بازدید | 4 پست

گروه خانومای نی نی سایتی زدم 

ایدیمو میزارم دوست داشتین بیاین پی ام بدین ببرمتون

در مورد همه چی از ورزش تا شغل خونگی و....

هر کس دوست داشت فقط اونجا پی ام بده 

Viuolet77@

اینو کپی کنین بفرستین برای خودتون تو تلگرام بعد بزنین روش میاد داخل پی ویم

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
داخل این گروه دوباره مردا میان به گند می کشن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😐😐😐

ویس گرفته میشه

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینجوری خییلی خوبه👌👌

اوهوم بیا پس ببرمت