2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مارکش ان جیه؟

نمیدونم عزیزم فقط روش زده صابون شتر مرغ 

پایینش زده هویج به اضافه زردچوبه خیلی خوبه صورتم پرجوش شده بود همه رو برده خیلی کم مونده البته اولین بار بود جوش زدم بعد روش زده برا مقاوم سازی پوست،پاکسازی،روشن کننده،جلوگیری از جوش

یه صلوات مهمونم میکنید برا خونه دارشدنم😍😍
2728
آخه میگن لک ها رو درمان میکنه.حتی دکتر به یکی از آشناهامون گفته بود روغن کرچک بزن.خییلی وقته ندیدمش ...

ببین بستگی ب سن داره سن های زیر ۴۰ سال ک پوست خودش چربی تولید میکنه این کار را بکنند پوست حراب میشه این برای ۵۰ ب بالا باید باشه

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
فکر نکنم برای همه این موضوع صدق کنه

گفتم گلم تا یک سنی پوست بخاطر تولید کلاژن چربی هم تولید میکنه و زدنش باعث تبرگی،جوش پوست میشه حتی ولی از یک سن ب بعد این روند خبلی کند میشه مثلا ببین مادرهامون ک ۵۰ ب بعد هستن پوست چربی ندارند ولی ما داریم اونها بزنند شاید چیزی نشه ولی سن های پایین قطعا خوب نیست

من پوستم چربه سنمم زیر ۴۰..ربطی نداره شبا که با فیس واش میشورم بعدش میزنم صبحم میشورم..

پوستتون چربه روغن کرچک هم میرنید؟؟ شاید ب این سرعت عوارضش را نبینید ولی بی عارضه نیست 

پوستتون چربه روغن کرچک هم میرنید؟؟ شاید ب این سرعت عوارضش را نبینید ولی بی عارضه نیست 

تقریبا یکسالی هست هفته ای یکی دو شب میزنم....شما از کجا مطمئنید عزیزم که ضرر داره ؟اگه منبعتون موثقه قبول میکنم

2706