2726

نی نی سایتیا که خیلی فعالتر بودین چی شد 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

چرا پربازیدشه عزیزم؟

برای شفاء آلا کوچولو که تو کماست 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا پربازیدشه عزیزم؟

نمیدونم چرا نمیشه لینکو بزارم 

2728
عزیزم خدا شفا بده 😔😔

برید تو تاپیک قبلیم  پر بازدیدش کنید 

مامانش چندبار تاپیک زد موفق نشد پربازدیدش کنه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3600385/خواهش-میکنم-به-نیت-شفا-آلا-کو۰ولو-پربازدیدش-کنید

خیلی ممنکن دوستم لطفا  پخشش کنید 

برای شفاء آلا کوچولو که تو کماست 

عزیزم😔😔😔❤

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!
سنم۱۳۷۷/۱۱/۵بهمنی هستم بارداری دوممه آخرین پریودمم ۲۴اردیبهشت۹۸بوده,بارداری دوممه زایمان اولم۱آبان۹۶ ...

اولین زایمانت رو با همین اطلاعات بیا تو اون تاپیک بده 

2706