1600
1480

نی نی سایتیا که خیلی فعالتر بودین چی شد 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

چرا پربازیدشه عزیزم؟

برای شفاء آلا کوچولو که تو کماست 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

چرا پربازیدشه عزیزم؟

نمیدونم چرا نمیشه لینکو بزارم 

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

عزیزم خدا شفا بده 😔😔

من ام اس دارم اما قراره تا آخر عمر مثل یه ادم عادی زندگی کنم راه برم ببینم بشنوم حرف بزنم مگه نه خدا؟خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 
1546
عزیزم خدا شفا بده 😔😔

برید تو تاپیک قبلیم  پر بازدیدش کنید 

مامانش چندبار تاپیک زد موفق نشد پربازدیدش کنه 

نمیدونم چرا نمیشه لینکو بزارم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3600385/خواهش-میکنم-به-نیت-شفا-آلا-کو۰ولو-پربازدیدش-کنید

خیلی وقتا که پستاتونو لایک میکنم بخاطر امضاتونخ گفتم بدونین ⁦☺️⁩⁦❤️⁩ الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
https://www.ninisite.com/discussion/topic/3600385/خواهش-میکنم-به-نیت-شفا-آلا-کو۰ولو-پربازدیدش-کنید

خیلی ممنکن دوستم لطفا  پخشش کنید 

خیلی ممنکن دوستم لطفا  پخشش کنید

چشم

خیلی وقتا که پستاتونو لایک میکنم بخاطر امضاتونخ گفتم بدونین ⁦☺️⁩⁦❤️⁩ الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
1432
سنم۱۳۷۷/۱۱/۵بهمنی هستم بارداری دوممه آخرین پریودمم ۲۴اردیبهشت۹۸بوده,بارداری دوممه زایمان اولم۱آبان۹۶ ...

اولین زایمانت رو با همین اطلاعات بیا تو اون تاپیک بده 

1403