2733
2734
عنوان

قبول نشدم😔

180 بازدید | 10 پست

دوستان من سطح علمیم هم خوبه اما هرجا میرم برا کار قبول نمیشم امروزم ی جا دیگه رفتم ولی اینجا دوتا سوال پرسید نتونستم ج بدم قبول نشدم انگار تو ذهنی خوردم😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سوال چی پرسیدن

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2728
2738

اموزشگاهها بیشتر از استراکچر و ترجمه و .. مکالمه براشون مهمه

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
عزیزم اگه سطح علمیت بالا بود که جواب میدادی  اعتماد بنفس کاذب نداشته باش بیشتر مطالعه کن و تلا ...

خانم دانشگاه دولتی هستم استادامم میگن خوبی ۶جا تالا رفتم همشون هرسوالی خواستن ج دادم و گفتن باهات تماس میگیریم ففط این یکی نتونستم ج بدم خودم فهمیدم قبول نشدم