2733
2734

من دوست دارم مهوني هام مفصل باشه، دير ب دير دعوت ميكنم اما سنگ تموم ميزارم، دو تا خونواده رو باهم دعوت كردم، ناهار روز جمعه، مادر شوهرم دعوتم رو قبول نكرد و گفتن كار داريم و فقط خونواده خودم اومدن، حالا لازمه دوباره دعوت كنم ؟ اينم بگم ادماي غير اجتماعي هستن چون دفعات قبلي دعوت كردم خيلي دير اومدن با وجوديكه خيلي خونشون بهم نزديكه 

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐

من خودمم سالی یبار دعوت میکنم یجور هماهنگ میکنم همه بیان باهم

یعنی تاریخو جابجا میکنم

اره اگه سالی یکباره دعوت کن

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید ببینی دلیل رد کردنش چی بوده اگه کار واجب داشتن دوباره بگو اگه نه الکی رد کردن دیگه ولشون کن

الكي رد كردن 😐

2728
من خودمم سالی یبار دعوت میکنم یجور هماهنگ میکنم همه بیان باهم یعنی تاریخو جابجا میکنم اره اگه س ...

هر سه چهارماه دعوت ميكنم، شغل شوهرمم طوريه كه فقط جمعه ها ميتونيم دعوت كنيم، پدرشوهرمم چون مرتب ميره مسجد ظهر جمعه گفتم كه مسجد نره بازم رد كرد

نه تو روند طبیعی خودتو طی کن...روی برنامه ریزی خودت که چند ماه یکباره ،دعوتشون کن...تونستن بیان...نتونستن بیان، بمونن برای سری بعد

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
2738
کلا بعضی ادمها هستن اهل مهمونی و رفت و امد نیستن شاید راحت نبودن ک همزمان با خانواده خودتون بیان&nbs ...

اخه خودشون ٣ نفرن، اهل حرف زدن هم نيستن باز مادرشوهرم با مامانم راحته باهام حرف ميزنن حوصله شون سر نميره 

اخه خودشون ٣ نفرن، اهل حرف زدن هم نيستن باز مادرشوهرم با مامانم راحته باهام حرف ميزنن حوصله شون سر ن ...

خب پدرشوهرتون ابنها راحت نیستن حتما.یک بار جدا جدا دعوت کنید

بعدشم اینجوری خودتون هم راحتترید درد و دلی حرفی با مادرتون داشته باشید

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

من همیشه خانواده ها رو جدا دعوت میکنم، چون خانواده شوهرم بشدت اهل شوخی و شلوغ کاری هستن و برعکس خانواده خودم آرومن اگه با هم بگم بیان مطمئنم به هیچکدوم خوش نمیگذره

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706