1874
1955

اینجا فقط یه حس دارن اونم اینکه طرف مقابل مخصوصا اگه اقا باشه میخواد بخورتشون😂😂

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

اگه منظورت از "اینجا"نی نی سایته نظر من کاملا برعکس نظر شماست

عدّه ای هم هستند که در وَهمِ خود مومن و خداجویند؛ ولی خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرند...
شما چه حسی داری؟

طرف مقابل من ادمه.زن ومردش فرقی نمیکنه.حسم اینه

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
حالا قلیونت دیر شده نمیخواد حس انسان دوستانه بقیه رو ببری زیر سوال

این یکیشونه😂😂مگه فقط مردا قلیون میکشن؟؟

1967

📝

براى "اتفاق خوب" زندگى ات منتظر باش
هر قدر كه لازم است!
اصلاً هر روز خودت را براى اتفاق افتادنش آماده كن
و هر لحظه دنبالش بگرد!
روزى نرسد كه اتفاق خوبت،
لابه لاى مشكلات و مسائل روزمره گم شود
و ديگر هرچه بگردى پيدايش نكنى...

يا اين كه
هى بيايد پشت پنجره ى اتاقت
هى بنشيند روى يقه ى پيراهنت
هى خودش را روى ميز كارَت برقصاند
و تو ناديده اش بگيرى!
و بعد ها در آلبوم هاى جوانى ات
به دنبال يافتن اثرى از "اتفاق خوب" به چشم هايت
توى عكس ها خيره شوى و...!

نكند كه دير شود
نكند كه فكر كنى اتفاق نمى افتد..!
زندگى پر از اتفاق هاى خوب ريز ريز است
فقط بايد نگاهشان كنى!

✨ 

بعضی آقایون سو استفاده میکنن واقعا

بنظرم بگیم بعضی ادما.منم اینجا زن بیخودی کم ندیدم زنایی که به بهونه سوال میان خصوصی و... یعنی فقط تونستم بهش بگم برو خجالت بکش...

گیلماط ینی چی؟؟؟🤔🤔🤔

من زهرام...یه دختر احساساتی...                          یه روز یه نوشته خوندم درباره ی حضرت علی اکبر که ایشون گفتن :مردم چرا به من توسل نمیکنن؟؟؟من اگه یه لبخند به بابا حسینم بزنم همه مشکلات حل میشه..........................                                             چند روز بعد که تو فکر ایشون بودم عکس یه شهید رو دیدم "شهید علی اکبر کوروش فر" از اون روز احساس کردم حضرت علی اکبر وشهدا حواسشون بهم هست......................................................................                                                                                     از اونموقع نذر کردم اگه شاهزاده علی اکبر حاجتم رو بده اسم‌ پسرم رو بزارم علی اکبر و مثل شهدا بزرگش کنم                                                                                               برای خودم و حاجتم دعا کنید لطفا...  .
1976
درسته....من از دید شما ندیده بودم...

خواهش میکنم.بالاخره ادم باید هردو طرف قضیه را ببینه.

میخواستم واردکنم گیلماز.مخفف گیلان ومازندران .بجای ز.ط روزدم ثبت شد

اشتباه زدی داداچ😂😂