2726
عنوان

تنفر و استرس از مهمونی و دورهمی

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که کلا یه دایی دارم که حالا وضعش ازماها یکم بهتره [من شوهرم پسرخالمه]خداروشکر همون داییم سالی یه بار میبینیمش فوق العاده از زنش و دخترش بدم میاد هربارم که ببینمشون اصلا باهاشون گرم نمیگیرم فقط سلام و علیک خالی تامام بیخیال هرکی مسخره بازی دراورد محلش نده

یه صلوات مهمونم میکنید برا خونه دارشدنم😍😍
2728
اخه کلاسم نزاری ببخشیدا قاطی آدم حسابت نمیکنن،دوس دارم باهاشون قطع رابطه کنم

بدرک همون بهتر که باهاشون قطع رابطه کنی وقتی شخصیت آدمارو تو پول میبینن منم با خیلیاشون قطع رابطم خیلیم راضیم

یه صلوات مهمونم میکنید برا خونه دارشدنم😍😍

اگه کل اون فامیل بعد مهمونی بگن عجب شوهری داشت

یا بگن وای دختره حیف شده این چی بود

رو زندگیت تاثیری داره؟؟ تو تو زندگی خودتی ، واقعا این حرف درسته که وقتی ما میمیریم ، خبر مرگمونو به فامیلو اطرافیان میدن ، اونا به سردردشون بیشتر از خبر مرگ ما اهمیت میدن ، اون وقت ما کل زندگیمون صرف این میشه که دیگران برامون به به چه چه کنن ، یا چرا به به چه چه نمیکنن، زندگی محدوده و این مرد با همه خوبیها و بدیهاش و کاستیهاش انتخاب تو بوده ، قرار نیست انتخاب تو مورد تایید همه باشه ، تنها کسی که تا اخر عمر برات میمونه همسرته ، بقیه رو بیخیال ، نه تعریفاشون به دردت میخوره نه عیب جوییشون

2706