2410
2553
عنوان

تنفر و استرس از مهمونی و دورهمی

364 بازدید | 30 پست

من شش ماهه ازدواج کردم شب یلدا مادربزرگم پاگشام میخاد کنه کل فک و فامیلای مادرم میان از الان استرس گرفتم چون خانواده مادریم فوق العاده پولدارن اما شوهرمو خانواده اش اختلاف طبقاتی زیادی باهاشون دارن میترسم شوهرم سوتی بده و کلا تو حرفاش و رفتارش کاری کنه مسخرم کنن ،کلا ترس راضی کردن ادما دارم خانوما!دوس دارم همه منو باکلاس و باوقار ببینن حتی فیلم بازی میکنم که شوهرم خیلی باکلاسه درصورتی که نیست میترسم تو جمعای خانواده مادریم برم،میدونم مریضیه اما بخدا نمیدونم چکارکنم شما جای من بودین چکار میکردین،تو جمعاشون شرکت میکردن نگران نبودین چی پشت سرتون میگن؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

در حق شوهرت داری بدی میکنی داری میگی خجالت میکشی اونو به فامیلات نشون بدی خب تو که اینقد سطح بالایی چراباهاش ازدواج کردی؟

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2456
2714

ببین وقتی تو و همسرت مشکل داری اون آدمهایی که تو بنظراتشون اهمیت میدی برات چکار میکنن؟؟؟؟

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
من بالا نیستم گفتم فامیل مادرم خیلی ادا اطفارین

خودت داری این پیش زمینه رو با رفتارت ایجاد میکنی که شوهرت و دست پایین بگیرن اون شریک زندگیته باافتخار به همه نشونش بده مطمین باش تا خودت نخوای کسی جرات نمیکنه ازش ایراد بگیره

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2706