1608
1609
عنوان

تنفر و استرس از مهمونی و دورهمی

285 بازدید | 30 پست

من شش ماهه ازدواج کردم شب یلدا مادربزرگم پاگشام میخاد کنه کل فک و فامیلای مادرم میان از الان استرس گرفتم چون خانواده مادریم فوق العاده پولدارن اما شوهرمو خانواده اش اختلاف طبقاتی زیادی باهاشون دارن میترسم شوهرم سوتی بده و کلا تو حرفاش و رفتارش کاری کنه مسخرم کنن ،کلا ترس راضی کردن ادما دارم خانوما!دوس دارم همه منو باکلاس و باوقار ببینن حتی فیلم بازی میکنم که شوهرم خیلی باکلاسه درصورتی که نیست میترسم تو جمعای خانواده مادریم برم،میدونم مریضیه اما بخدا نمیدونم چکارکنم شما جای من بودین چکار میکردین،تو جمعاشون شرکت میکردن نگران نبودین چی پشت سرتون میگن؟؟

در حق شوهرت داری بدی میکنی داری میگی خجالت میکشی اونو به فامیلات نشون بدی خب تو که اینقد سطح بالایی چراباهاش ازدواج کردی؟

یادمون باشه به خاطر بی کسی هر کسیو تو زندگیمون راه ندیم تنهایی خیلی بهتر از با هر کسی بودنه

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1522

ببین وقتی تو و همسرت مشکل داری اون آدمهایی که تو بنظراتشون اهمیت میدی برات چکار میکنن؟؟؟؟

چند ثانیه به این متن فکر کن!"امیدوارم هر جا که میروی؛یک نفر مثل خودت سر راهت باشد"بنگر که برای تو دعاست یا نفرین...!!!
8
من بالا نیستم گفتم فامیل مادرم خیلی ادا اطفارین

خودت داری این پیش زمینه رو با رفتارت ایجاد میکنی که شوهرت و دست پایین بگیرن اون شریک زندگیته باافتخار به همه نشونش بده مطمین باش تا خودت نخوای کسی جرات نمیکنه ازش ایراد بگیره

یادمون باشه به خاطر بی کسی هر کسیو تو زندگیمون راه ندیم تنهایی خیلی بهتر از با هر کسی بودنه
1523

من که کلا یه دایی دارم که حالا وضعش ازماها یکم بهتره [من شوهرم پسرخالمه]خداروشکر همون داییم سالی یه بار میبینیمش فوق العاده از زنش و دخترش بدم میاد هربارم که ببینمشون اصلا باهاشون گرم نمیگیرم فقط سلام و علیک خالی تامام بیخیال هرکی مسخره بازی دراورد محلش نده

اخه کلاسم نزاری ببخشیدا قاطی آدم حسابت نمیکنن،دوس دارم باهاشون قطع رابطه کنم

نکنن. مهمم نباشه برات... خواهرشوهرمن از کمبود و حسودیش کلاس میزاره

لایکم نکنیییید لایکم نکنیییید پست بزارید ذووووق کنم 😃😃😃
1578