2726
میخواستم امروز برم حرم اما ظاهرا بازم قسمت نیس 

شما مشهدین؟؟

توروخدا رفتین منم دعا کنید،من اهوازم تاحالا نرفتم

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
شما مشهدین؟؟ توروخدا رفتین منم دعا کنید،من اهوازم تاحالا نرفتم

اره گلم 

حتما

ایشالله خودت بیای ب زودی، هیچی حس اولین بار اومدن ب مشهد نمیشه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا وقتی نزدیکشی اصلا اون حسو نداری.  من شوهرم، از خیابونای سمت اونور بدش میاد، باداین ک 20 ...

اوهوم وقتی دوری از همچین جاهایی بیشتر عطش داری برا رفتن

ولی تو ماه یکبار حداقل تونستین برین خیلی خوبه آرامش بخشم هست

بیش از 1146 است...کسی منتظر 313 مرد است...و زمان همچنان در گذر است...آه...مرد شدن چقدر زمان میخواهد
اره گلم   حتما ایشالله خودت بیای ب زودی، هیچی حس اولین بار اومدن ب مشهد نمیشه

قسمت شه منم میام😊💓

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2728

من عرض دو ماه دوبار رفتم مشهد خیلی خوب بود 😍فاصلمون هم زیاده ما اینور کشور مشهد اونور کشور ،اصلا قرار نبود که برم ولی واقعا اونموقع یهویی شد

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
باورت نمیشع، من وقتی شمال زندگی میکردم 3ماه یبار میومدیم مشهد میرفتیم حرم. الان ساکن مشهد شدیم،20 دق ...

اره والا دقیقا مشغله زیاده خاهر وگرنه کیه ک بدش بیاد بره حرم 

اره والا دقیقا مشغله زیاده خاهر وگرنه کیه ک بدش بیاد بره حرم 

دقیقا. من امروز میخواستم برم، یهو گفتم بیخیال سردمه😂

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
دقیقا. من امروز میخواستم برم، یهو گفتم بیخیال سردمه😂

😂😂😂😂 البته من اطراف مشهدم خوده خوده مشهد نیستم،ولی امروز باید بیام پسرم وقت دکتر داره آزمایشش گفته اوره ادرارش زیاده امروز باید ببرمش سونو نمیدونم مشکلش چیه اعصابم خرابه

ن ک نریم ولی خب اینجوریم نیس ک ماهی یاهفته ای یه بارو حتما بریم من الان دوماهه حرم نرفتم 

بنظرم ماهی یه بار رفتن خوب باشه البته درسته الان خیلیا سرشون شلوغه و مشغله دارن ولی ماهی ی بار بره یا دوماه ی بار میشه سالی 12 بار 6بار ک خیلی ارزوشونه

البته من اگ بودم سعی میکردم مناسبتارو برم مثل عاشورا شام غریبان نیمه شعبان اینا خیلی خوبه

بیش از 1146 است...کسی منتظر 313 مرد است...و زمان همچنان در گذر است...آه...مرد شدن چقدر زمان میخواهد

باینکه کمترازسه ماه پیش مشهدبودم فکرمیکنم خیلی وقت ازش گذشته والان دلم یه جوری شد.دوبارش راقبل ساعت 8توی حرم بودم این چندباری که رفتم مشهد این دوبار ساعت 8برام یه جوردیگه بود مخصوصا یه بارش که تنهایی رفتم

2706