2726

میخواستم امروز برم حرم اما ظاهرا بازم قسمت نیس 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

عزیزمممم

هوا سرده منم بچه کوچیک دارم.

هروقت شد ک اقا طلبید سلامتو میرسونم

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحال مشهدیا واقعا هروقت اداره کنن نیم ساعته حرمن

ماها اگ بخوایم بریم هزارو خورده ای کیلومتر راهه 

بیش از 1146 است...کسی منتظر 313 مرد است...و زمان همچنان در گذر است...آه...مرد شدن چقدر زمان میخواهد
2728

۳ هفته است دلم میخواد برم اما هنوز نتونستم😔

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

برای منم دعا کنید لطفا 

😢😢😢😢😢😢😢😢

خیلی نیاز دارم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

السلام علیک یا امام غریبان

غریبم تو شهر تو 

به امید اول خدا بعدش تو اومدم اینجا

مثل همیشه که کنارم بودی الان هم کنارم باش

مشکل همه رو حل کن و مشکل گشای منم باش

شفاعتم کن پیش خدا 

پناه بچه هام باش

امام مهربونی دوستت دارم

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
خوشبحال مشهدیا واقعا هروقت اداره کنن نیم ساعته حرمن ماها اگ بخوایم بریم هزارو خورده ای کیلومتر راهه ...

باورت نمیشع، من وقتی شمال زندگی میکردم 3ماه یبار میومدیم مشهد میرفتیم حرم. الان ساکن مشهد شدیم،20 دقیقه راهه از خونم تا حرم با ماشین، چندین ماهه نرفتم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ینی امام فراموشم کرده😞

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
برای منم دعا کنید لطفا  😢😢😢😢😢😢😢😢 خیلی نیاز دارم

ان شاالله مشکلت حل شه

امکام غریبان صدای همه رو از دور و نزدیک میشنوه

صداش کن خودش جوابتو میده

اقا رو واسطه کن تا به حاجتت برسی

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
خوشبحال مشهدیا واقعا هروقت اداره کنن نیم ساعته حرمن ماها اگ بخوایم بریم هزارو خورده ای کیلومتر راهه ...

شاید سلامی که شما بدید از هزار کیلومتر اونورتر بیشتر قبول بشه تا زیارت ماها... مهم دله. التماس دعا

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
2706