1542
1605
باورت نمیشع، من وقتی شمال زندگی میکردم 3ماه یبار میومدیم مشهد میرفتیم حرم. الان ساکن مشهد شدیم،20 دق ...

ینی مهم فقط طلبیدن اقاس 

چه مجاور باشی چه کشور دیگه😞

« بر دشمن مرتضی علی لعنت »
ای کاش منم مشهد زندگی میکردم ،وقتی ناراحت بودم میرفتم حرم،،،هر خیابونی هم میری بازار داره😍

عزیزم. 

منم مث ‌‌‌‌‌شما فک میکردم 

اما اون خیابونای نزدیک حرمه ک همش بازاره. 

وقتی ساکن شدم فقط دوری خونوادمو حس میکنم. 

لااااایک نکن دیگه چرا نمیفهمی!؟؟؟؟ درجواب بعضیا ک درمقابل فهمیدن مقاوت میکنن و فقط حرف خودشومو میزنن و مدام ریپلای میکنن میگم: تو درست میگیییی😂
ینی مهم فقط طلبیدن اقاس  چه مجاور باشی چه کشور دیگه😞

نمیدونم. شاید مهم اینه دلت بکشه بری. وگرنه امام رضا ک از هیچکدوممون بدش نمیاد

لااااایک نکن دیگه چرا نمیفهمی!؟؟؟؟ درجواب بعضیا ک درمقابل فهمیدن مقاوت میکنن و فقط حرف خودشومو میزنن و مدام ریپلای میکنن میگم: تو درست میگیییی😂

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

باورت نمیشع، من وقتی شمال زندگی میکردم 3ماه یبار میومدیم مشهد میرفتیم حرم. الان ساکن مشهد شدیم،20 دق ...

خب چرا؟دلیل خاصی داره یعنی؟

منم شنیدم میگن مشهدیا زیاد نمیرن حرم

یعنی راسته میگن ادم هرچی نزدیکش باشه دم دستش باشه براش متفاوت تر از موقعی میشه ک ازش دور بوده؟

بیش از 1145 سال  است کسی منتظر 313 مرد است و زمان  همچنان در گذر است...آه... مرد شدن چقدر زمان میخواهد....
خب چرا؟دلیل خاصی داره یعنی؟ منم شنیدم میگن مشهدیا زیاد نمیرن حرم یعنی راسته میگن ادم هرچی نزدیکش ب ...

دقیقا وقتی نزدیکشی اصلا اون حسو نداری. 

من شوهرم، از خیابونای سمت اونور بدش میاد، باداین ک 20 سال مشهد زندگی کرده و بزرگ شده خونوادش میگن دو سه بار اون سمت رفته،. برا همین منم تنها حسش نمیاد برم. مگه مهمون بیاد با مهمونام برم

چقدر دلم میخواد برم مشهد ولی میدونم حالا حالاها نمیشه.کاش امام رضا برام‌جور کنه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
شاید سلامی که شما بدید از هزار کیلومتر اونورتر بیشتر قبول بشه تا زیارت ماها... مهم دله. التماس دعا

ایشالا زیارت شماهم قبول باشه زیارت از نزدیک ی صفای دیگه داره من خودم مشهدو خیلی دوست دارم واقعا3ساله نتونستم بیام بخاطر دوری راه انشاالله سال بعدمیام.ممنونم ازتون همچنین

بیش از 1145 سال  است کسی منتظر 313 مرد است و زمان  همچنان در گذر است...آه... مرد شدن چقدر زمان میخواهد....
8
شما مشهدین؟؟ توروخدا رفتین منم دعا کنید،من اهوازم تاحالا نرفتم

اره گلم 

حتما

ایشالله خودت بیای ب زودی، هیچی حس اولین بار اومدن ب مشهد نمیشه 

دقیقا وقتی نزدیکشی اصلا اون حسو نداری.  من شوهرم، از خیابونای سمت اونور بدش میاد، باداین ک 20 ...

اوهوم وقتی دوری از همچین جاهایی بیشتر عطش داری برا رفتن

ولی تو ماه یکبار حداقل تونستین برین خیلی خوبه آرامش بخشم هست

من عرض دو ماه دوبار رفتم مشهد خیلی خوب بود 😍فاصلمون هم زیاده ما اینور کشور مشهد اونور کشور ،اصلا قرار نبود که برم ولی واقعا اونموقع یهویی شد

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....😍😍😍😍
1403

هفته پیش مشهد بودم تا اخر ماه میرم دوباره چشم

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
((تیکررررر لاغرررررریه))وزن اولیه(۸۹) وزن فعلی (۷۹/۵۰۰) هدف اول(۷۵)هدف دوم(۷۰)،هدف اخر (۶۵)😍😍😍فقط با کالری شماری+پیاده روی

اره والا دقیقا مشغله زیاده خاهر وگرنه کیه ک بدش بیاد بره حرم 

1578