1542
1480
برو به دلت بد راه نده خودتو نترسون با کسی دست نده رو بوسی نکن 

اگه کسی اومدخواست باهاش دست بده وروبوسی کنه چی!

من یک دختر ایرانیم... بدان... حوای کسی نمیشوم که به هوای دیگری برود... تنهاییم را با کسی قسمت نمیکنم که روزی تنهایم بگذارد... روح خداست که در من دمیده شده و احساس نام گرفته.. ارزان نمیفروشمش... دست هایم بالین کودک فردایم خواهد شد.... بی حرمتش نمیکنم و به هر کسی نمیسپارمش... ... ... ...!

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

نمیشه اصلا نری چه جالب!

نه احباریه باید برم ی ساعت ولی کار نمیکنم میرم میشنم اما خب باید برم ی ساعت

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا امانتیام سالم برسون بغلم به رحیم بودنت دل بستم  
1546

نمیشه نداره

نباید بری

من الان دخترم ۱۱ ماهشه،دو هفته س به خاطرش از خونه نیومدم بیارم که مبادا آنفلوانزا بگیره(این کاریه که خودم انجام دادم به کسی توصیه نکردم،نظر خودمه)

به خودم میگم حتی اگه یک درصد احتمال داشته باشه بچه م مریص شه و من اون کارو بکنم مقصرم

حالا که شما بارداری و شرایطط خیلی سخت تر

اونی که آنفلوآنزا داره خودش اینقدر حالش بد و داغونه که نمیتونه بره مهمونی. حتما سرما خورده طرف.

من  داشتم از درد خودم رو میکوبیدم ب زمین

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
8
نه احباریه باید برم ی ساعت ولی کار نمیکنم میرم میشنم اما خب باید برم ی ساعت

برو عزیزم چیزی نمیشه نگران نباش،بنظر من اونیکه انفولانزا داره خودش باید شعورش برسه نره مهمونی

اسی خودتو بزن ب مریضی ی بهونه ای جورکن نرو اگ مریض شدی اونامیان جوابگو باشن؟!بگن نیومدواینا بهتره تابا این وضع بری ی وقت مریض شی

من یک دختر ایرانیم... بدان... حوای کسی نمیشوم که به هوای دیگری برود... تنهاییم را با کسی قسمت نمیکنم که روزی تنهایم بگذارد... روح خداست که در من دمیده شده و احساس نام گرفته.. ارزان نمیفروشمش... دست هایم بالین کودک فردایم خواهد شد.... بی حرمتش نمیکنم و به هر کسی نمیسپارمش... ... ... ...!
1563
بگو دور از جون حالم خوش نیس دکتر گف استراحت کن ...اگه دلت میخواد بری ی حرف دیگه س

نه بابا دلم نمیخواد 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا امانتیام سالم برسون بغلم به رحیم بودنت دل بستم  
شب قبلش سیر بخور  هم کسی نزدیکت نمیشینه هم واکسن طبیعیه

عزیزم سیر واسه بعضیا خوب نیس توبارداری الکی توصیه نکنید توهمین نی نی سایت یه خانوم‌دوقلوهاشو ازدست داد بخاطر خوردن سیر

دورازجونت استارتر

من خودبه چشم👀 خویشتن دیدم که جانم میرود🚶‍♂️💔
1578