2410
2553
عنوان

میترسم الکی الکی زندگیمو خراب کنم😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 66 پست

چطور شماره تورو پیدا کردن  

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
چهارتا شماره بهم زنگ میزنن ولی خب یکی همیشه میاد دم در مجتمع الان سه روزه میاد

ببین اگ شکایت کنی با مدرک از هرکدوم میتونی ده میلیون جریمه بگیری ها ....توام ک میگی شرایطشو نداری شکایت کنی

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر نمیدونم چی بگم یا مجردی یا شوهرت خیلی منطقیه

متاهلم شوهرمم گیر نیست ولی شمام خوب نیست انقده بترسی از شوهرت ک برا ی خط عوض کردن لازم باشه رو مخش کار کنی مگه هست در این حد؟ب نظرم خودت داری بزرگش میکنی و گر ن برا ی مزاحم شوهرت طلاقت نمیده ک البته من باشم کسی بیاد اونم رو در رو مزاحم زنم شه و زنم بهم نگه روزگار زن خودمو سیا میکنم ک دس رو غیرتم گذاشته🙄 اگ عاقل باشی میری خطتتو عوض میکنی یا نکن بزار انقد زنگ بزنن و بی جواب بمونن خسته بشن حتی رد تماسم نده حتی خاموشم نکن در غیر اینصورت قضاوتت میکنم و میگم کرم داری خدافس😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
مرسی از نظرت خودمم همین فکر رو کردم و کم کم داشتم رو مخ شوهرم کار می‌کردم 

تاپیکای قبلیتم خوندم.ببین عزیزم نوشتی28سالته پس ی کم فکر کن وقتی تلفنی از ی غریبه و شماره ناشناس بهت میشه...مردا دنبال زنای متاهل نمیرن مگه احساس 1عفی تو اون زن ببینن مثلا ی شماره ناشناس زنگ بهت زد اگه همسرت خونه بود تلفنت و بده ج بده ی بار صدای اقا بشنون بیخیال میشن اگرم اشنا باشه ک باز حساب کار میاد دستش ...منم وقتی ی شماره ناشناس زنگ میزنه همسرم خ باشه پیدم ج بده اگرم خودم ج دادم و دیدم غریبه است کشش نمیدم و دفعه دوم اصلا ج نمیدم بعدم ب محض اینکه هنسرمو دیدم بهش میگم ایشونم همچین خدمت یارو میرسه ک ب گور هفت جد ابادش میخنده ک بخواد مزاحم کسی بشه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2720
چجور جاییه؟کجاست؟این خانمم اونجاست؟

مثل مجتمع های سازمانی ارتش

نیرهوایی نیروزمینی و پتروشیمی و ... خانواده های کارکنان باهم تو یه مجتمع زندگی میکنن و چون کار و زندگی قاطیه حرف دراوردنم زیاده

یه خانم جوون بود تو بلوک ما با یه خانم بد دوست بود و عشوه هم میومد واسه مردها

یعنی انقد این انگشت نما شد که جمع کردن رفتن

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷

اگر شماره ی سیمکارتتون دست اوناست خیلی راحت سیمکارت رو بسوزونین و شماره ی جدید بگیرین. 

اگر بلاک مجاز هست که آدرس اینترنتی خودتون عوض کنین.

برای مزاحمت حضوری هم تهدید به شکایت کنین، طرف مقابل خوب میدونه مزاحمت برای یک زن متاهل جرمش چی هست.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
تاپیکای قبلیتم خوندم.ببین عزیزم نوشتی28سالته پس ی کم فکر کن وقتی تلفنی از ی غریبه و شماره ناشناس بهت ...

مگه احساس چی؟ نتونستم بخونم

زندگی شاید آن لبخندیست که دریغش کردیم 🙄🙄🙄
2714

به شوهرت نگو به پدر یا برادرت بگو مگه نظامی نیست محل زندگیتون به دژبان بگو خلاصه باید یه حرکتی بزنی اونا دستو پاشون رو جمع کنن

بنزین الهی خیر نبینی ارزون که نشدی هیییچ کاربری نازنیم هم ترکوندی
عزیزم چون گوشیمو شوهرم ببینه و بره تو بلاکیا روزگارم سیاه میکنه شوهرم منطق حالیش نیست مسخره بازیم در ...

خب عزیزم اینجوری هم بره سرگوشیت ببینه ک بدتره میگه حتما خودتم خوشت میومده ک بلاک نکردی و پیامارو میخوندی ب نظرم خطتو عوض کن بگو مشکل انتن دهی داره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاهلم شوهرمم گیر نیست ولی شمام خوب نیست انقده بترسی از شوهرت ک برا ی خط عوض کردن لازم باشه رو مخش ک ...

کرم ندارم خواهر مار دارم اگه کرم داشتم الان دست و پام نمیلرزید 

مگه احساس چی؟ نتونستم بخونم

میگم مردا معمولا سراغ زنای متاهل نمیشن مگه تو زنی احساس ضعف کنن مثلا نامزد یا دوست سابق زن باشن و بدونن ب شوهرش نگفته و اگه شدهرش بفهمه برا زنه بد میشه یا بهر حال ی چیزی باشه ک مطمن باشن زنه ضعیفه در برابر اونا

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
هر وقت گوشیم میفته دست شوهرم تمامش رو زیر و رو میکنه اگه بره تو بلاکیا شماره ها رو ببینه اصلا سوالی ...

خب برادری پسر عمویی دایی کسی نداری بهش بگی از شرشون راحتت کنه؟

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
به شوهرت نگو به پدر یا برادرت بگو مگه نظامی نیست محل زندگیتون به دژبان بگو خلاصه باید یه حرکتی بزنی ...

میگم آشناس یعنی خودشم نظامیه نمیدونم اره فک کنم به برادرم بگه بهتر از شوهرم باشه 

2706