عنوان

اولین قرارتون رو یادتون میاد؟؟ با کی و کجا بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1340 بازدید | 163 پست

یادش افتادم قلبم ب تپش افتاد  

هم اولیش تو آذر ماه بود هم آخریش دقیقا همین روزا بود  

بیش از 1146 است...کسی منتظر 313 مرد است...و زمان همچنان در گذر است...آه...مرد شدن چقدر زمان میخواهد
دوم آذر سال ۸۱ ساعت ۱۱قرار داشتیم  ی مانتوی خردلی پوشیدم با پلیور نارنجی  میدون ونک ...

آخرش گفت یا نگفت؟خب خداوکیلی چه جریت دارید سوارموتور ماشین دوست پسر میشید نمیترسید آشنا یا خانواده ببیننتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با شوهرم،بیچاره فقط گفت بیا واسه فلان پاساژ که فقط عبوری ببینمت بعد که رفتم از دور دیدم داره میاد منم از خجالت شیرجه زدم تو یه مغازه تا منو نبینه،خجالتی کی بودم من😌😁

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2728

من با دوس پسرم اولین قرارم نبود باشگاه بودم اومد دنبالم منو رسوند خونه اولین قرار اومد در مدرسمون

دوس پسر بعدیم که الان شوهرمه خونشون تهران بود از تهران تا ایلام (حدود ۸۰۰ کیلومتر)اومد پیشم دزدکی برام حلقه گرفته بود اومده بود بهم داد حتی دستمونم بهم نخورد

یه ماتو کوووتاه قرمز پوشیدم 

چن روز بعدش اومدن خاستگاری

اولین قرارموچهارپنج سال پیش ک شونزده سالم بود با اولین دوس پسرم گذاشتم با لباس مدرسه رفتم پیشش تو مغازه قرارگذاشتیم درو قفل کرد حالا فکربد ب ذهنتون نیادچند دقیقه نشستیم خواست بوسم کنه ی کشیده زدم توگوشش بعد اومدم خونه

.....
با دوس پسرم جلو کتابخونه رفتم تو دسشویی کتابخونه ساپورت و مانتو جلو باز پوشیدم و شال قرمز 😂 بعد تو ...

با دوست پسرت رفای تو دسشویی کتابخونه مانتو جلوباز پوشیدیو شال قرمزو ساپورت؟میشه بیشتر توضیح بدی😲😯😫🤔

آخرش گفت یا نگفت؟خب خداوکیلی چه جریت دارید سوارموتور ماشین دوست پسر میشید نمیترسید آشنا یا خانواده ب ...

ن نگفت 

ولی همیکنه اون روزمو خراب کرد هنوزم ک هنوزه ازش بدم میاد 

من ب تنها چیزی ک فک نمیکردم دیدن دوست و اشنا بود 

یادش افتادم قلبم ب تپش افتاد     هم اولیش تو آذر ماه بود هم آخریش دقیقا همین روزا بود &nb ...

آذر کلا ماه دوستیه ...من خیلی دوست دارم این ماهو.ماه تولدم،تولد پسرم،عقدم

آخرش گفت یا نگفت؟خب خداوکیلی چه جریت دارید سوارموتور ماشین دوست پسر میشید نمیترسید آشنا یا خانواده ب ...

شیشه های ماشین دوس پسرم خیییییلی دودی بود اصلاااا معلوم نبودیم

خب بچه هم نیست که نفهمه اگه تو میگی حد ومرز ، پس میتونه واردش بشه. من میگم یه مدت باهاش باش و توی ا ...

دیروز همینجوری بودم واقعا شاد بودیم و قهقهه می زدیم الان اینقد افسرده وداغونم که یاد دیروز می افتم و اون خنده هام میگم نکنه مست بودم!!

2706