2737
2734

من سرکار میرم 

مجردم صبح زود ارایش میکنم تا ظهر ارایشم پاک میشه رنگم پریدس 

میخوام یه کرم سفید کننده بخرم 

بایه رژلب بخرم که پاک نشن 

اگه مارک خوب میدونین معرفی کنین ممنون

پوستم چربه 

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️

ضدافتاب سان سیف روشن کننده

تاعصرم بمونه هرپی پوستتو روشنترکنه خیلیم طبیعیه

برا رژهم هرچی بزنه دیگه این همه ساعت پاک میشه پس ی رژ 24ساعته بزن روشم خط لب ک اگه خط لبه پاک شد رژه بمونه

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ضدافتاب سان سیف روشن کننده تاعصرم بمونه هرپی پوستتو روشنترکنه خیلیم طبیعیه برا رژهم هرچی بزنه دیگه ...

میگن رژ۲۴ساعته رنگش فقط قرمزه

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️
2728
میگن رژ۲۴ساعته رنگش فقط قرمزه

اره اگه 7نوبت رو لب ماله بکشی میشه سرخابی.

ولی درحدتماس بالب مثل اینکه یجاپمادبزنی ضربه ای اونجوری بزنی صورتی طبیعی رنگ میده باخط لبم تکمیلش کنه

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
2738
قیپتش چنده

ضدافتاب 50و70تومن

رژ5تومن