2726
عنوان

حسای خوب

285 بازدید | 12 پست

یکی از حسای خوب دنیا اینه که بری مسواک بزنی بعدش بری حموم داغ حسابی خودتو بشوری 😂 اسکراب بزنی حوله بپوشی کلاهشم بندازی رو سرت بیاد جلو چشمات بعد خودتو پرت کنی رو تختو ریلکس کنی یه ربع بعد پاشی کلی کرم و اوسیون مرطوب کننده بزنی یه لباس خوشگل نو که بوی نویی هم میده بپوشی عطر مورد علاقه تو به خودت بزنی یه شیر قهوه درست کنی لم بدی بخوریش بعد کتاب رمان عاشقانه بخونی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چون خودمون در الویت نیستیم و برای خودمون ارزش قائل نیستیم  منکه اینجوریم متاسفانه

موافقم اینا کارای کوچیکی هستش که میتونیم باهاش از بدنمون به خاطر همه چیز تشکر کنیم 

خواب خوب غذایی که دوست داریم عطرای خوب دوش گرفتن روزانه مرطوب کننده زدن  کتاب خوندن فکرای منفی نداشتن

حالا من حسای خوبمو میگم عبارتند از : 

خرید کردن رسیدن به خودم حالا هرچیزی میتونه باشه دیدن فیلم مورد علاقه خواندن کتاب مورد علاقه پیاده روی اومدن عید که من عاشق عیدم خرید عید کارهای عیدو کردن و خوردن سبزی پبو ماهی شب عید دیدن سریال پایتخت در عید مسافرت رفتن با شوهرم و دخترم خوردن کله پاچه من واقعا با اینا حال میکنمممممممممم