2733
2734
عنوان

فکرم درگیره خواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 31 پست

یه خانم با ادب و‌ چشم و دل سیر به زن داداش و برادرزاده ی خودش. ازین حرفا نمیزنه چون قطعا میدونه بخاطر شرایط زندگیشونه سعی کن مودبانه جوابشو بدی و ازش اصلا چیزی قبول نکنی

همیشه هم یه دست لباس مرتب و نو واسه خودتو بچت داشته باش 

عزیزم سویق جو بگیر از عطاری لاغر کنندس،بخور،بعد سعی کن حداقل ماهی یه دست لباس نو واسه بچت بگیر،جاهای گرون نرو،یکم جلوش به خودت برس،حرفی هم زد طوری که منظورت و برسونی بهش بفهمون آدم نباید به بقیه توهین کنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه خانم با ادب و‌ چشم و دل سیر به زن داداش و برادرزاده ی خودش. ازین حرفا نمیزنه چون قطعا میدونه بخاط ...

اون قسمت آخرش که میگه من که بخاطر اینا نیومدم پس برا کی اومده؟

دل قوی دار ک بنیاد بقا محکم ازوست...
2728

خواهر شوهرای منو ندیدی چهار تا مجرد یعنی داغونم کردن خیلی به خودشون و ظاهرشون میرسن خوب دارن که میرسن مجردن پولو میخوان چکار پدرشون بازنشسته ی شرکت نفته یکی از خواهرا هم ماماست مطب داره این همه پول اگه نخواد خرج بشه پس بدرد چی میخوره ولی دلیل نمیشه به دیگران گیر بدی و انتظار داشته باشی اونام به سلیقه و فرمان تو خرج کنن و لباس بپوشن...مثلا هر ماه پانتو بخرن انتظار دارن منم بخرم منم وضع مالی شوهرم بد نیست خدا رو شکر ولی عمرا اگه بتونم یا بخوام مثل اونا خرج کنم چون اولویت های دیگه ای مهمتر از مانتو و شال و غیره دارم که اونا درک نمیکنن از این حرفا که خواهر شوهر شما زده خم زیاد میزنن ولی من اصلا انگار نه انگار برا خودم زندگی میکنم نه برا اونا خیلی هم راضیم از زندگیم قرار نیست بقیه رو هم راضی نگه دارم...بیخیال باش خواهرم آدمای بی عقلی که نسنجیده دیگران رو با حرفای مفتشون له میکنن زیادن شما اهمیت نده اصلا  

این دیگه بی ادبی اون شخص رو میرسونه میتونه جوابشو بده بگه خیلی خوشحال شدم از دیدنتون.

بله درسته بی ادبیه محضه واقعا برای این افراد باید تاسف خورد خدا هدایتش کنه

اره متاسفانه چیزی نمیگه منم روم نمیشه حرفی بزنم

همون دیگه بی احترامی میکنه شما هم هیچی نمیگی اونم هی بی احترامی میکنه 

نمیگم چیزی بگو تو هم بی احترامی کن ولی دیگه محلش نزار 

اصلا چرا دعوتش کردی

بابا به خدا ما زن ها خار نیستیم.....نباید اینجوری کنیم

2738

چقد پرو تو هم هر وقت میبینیش بگو داداشت نمیتونه تن بچش لباس نو بپوشونه...بگو همه میگن من چه زن خوبی هستم که با این وضع کنار میام..بگو مدر مادرش پسرشونو حمایت کنن تا بتونه هر روز واسه زن و بچش لباس بخره..وای از دستت چرا جواب این عفریطه رو نمیدی ...همه چیو بنداز گردن برادش و خانواده خودشون..مرد باید زندگیو تامین کنه ایرادای خواهر شوهرت درواقع به خودشون برمیگرده .جوابشو بده

خدا جونم خیلیامون حال دلمون خوب نیست خود هوامونو داشته باش و حالمونو خوب کن..الهی آمین رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...

ی چیزی بگم 

ی بار منو و جاریم و خواهر شوهر رفته بودیم بیرون دختر جاریم همش میگفت مامان پول بده اونم میگفت ندارم خواهر شوهر گفت ادم بچه دار وقتی میاد بیرون باید پول همراهش باشه اینو چند بار گفت اخرش جاریم گفت چشم داداشت کور پول بذاره خونه تا من داشته باشم بدم به بچم

ما هم دستمون تنگ بود همش میگفت چرا واسه بچه لباس نمیخری گفتم داداش تحفه ات پول داره که من برم بخرم؟ از وقتی زنش شدم ی روز خوش ندیدم 

سر همین دوتا حرف خفه شد دیگه هم هیچی نگفت

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
2706