2726
عنوان

مهریه

| مشاهده متن کامل بحث + 1164 بازدید | 181 پست
سوره ووقرانت قبول . ولی ادم زبون نفهم  اخرش زبون نفهمه.  مار  هفت خطم  هفتا خط د ...

جان برادر این مهرش نبخشیده این ۱۴ تا داره خببب.با ی حق طلاق.تو ک نمیدونی نق طلاق چیه مرد الدام کن اما حق طلاق ازش نگیری.خخخخ

حالا شوهرت.شما رفتی دادگاه توی روی صورت شوهرت وایسادی مرد فقط زنی میخواد ک به حرفاش گوش بد.اما تو تا ...

باشه 

من کارو به دادگاه نکشوندم شوهرم مدام حرف از طلاق میزنه منو از خونه فراری میده 

و کارمون به دادگاه میکشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا شوهرت.شما رفتی دادگاه توی روی صورت شوهرت وایسادی مرد فقط زنی میخواد ک به حرفاش گوش بد.اما تو تا ...

اقای جوجو ادم نمیتونه خیلی مظلوم بره دادگاه بگه طلاق دادین دادین ندادین هرچی شمابگین که ـ باید از خودش شخصیتش و زندگیش دفاع کنه.

اقا حسن خداوکیل خودت بگو دوسش داری چرا لقمه رو دورسرت میچرخونی😂

اینم قبول 

حالا تو اگ میتونی ی دلیل بیار جان برادر از ساعت چهار همین جوری بیدارم اگ بگم تا ده تا دلیل بهت میگم.ولی از من میشنوی غسل کن غسل رحمت خدا.قران باز کن سوره طلاق بخون ب شوهرت زنگ بزن بگو قسم ب خدای اسمان و زمین تمام دنیا با اغوش گرمت عوض نمیکنم اگ قصد زندگی داری بیا خونمون منتظرتم اگ نداری میخوای فریبم بدی واگذارت میکنم ب فاطمه زهرا عزیز دل پیغمبر زن امیرالمؤمنین. 

2728
باشه  من کارو به دادگاه نکشوندم شوهرم مدام حرف از طلاق میزنه منو از خونه فراری میده  و ک ...

یادت نرههههه یادت نره بنویسی شوهرم باید مشاوره خانواده هر وقت بگم بیاد .این یا ت نره

جان برادر این مهرش نبخشیده این ۱۴ تا داره خببب.با ی حق طلاق.تو ک نمیدونی نق طلاق چیه مرد الدام کن ام ...

بابا این نقشه است حق طلاق بده که زارتی با دوتا فحش و کتک خودش سیر بشه بره طلاق بگیره ـ اون ۱۴تا درسته ۱۴تاس ولی زمانی ک مردبخاد طلای بده ن زن طلاق بگیره  طلا هم گرون سالی دوتا سکه  پس این بیچاره ادم نیس؟  این چ سحبت چ تعریف حسن جونش😂

حالا تو اگ میتونی ی دلیل بیار جان برادر از ساعت چهار همین جوری بیدارم اگ بگم تا ده تا دلیل بهت میگم. ...

درست ۴ بار برگشتم اما هربار بهتر نشد که هیچ بدتر شد 

فحش میده بددهنه 

دست بزن داره 

رفیق بازه 

حالا تو اگ میتونی ی دلیل بیار جان برادر از ساعت چهار همین جوری بیدارم اگ بگم تا ده تا دلیل بهت میگم. ...

اون هفت خطم میگه باشه عشقم الان میام باهم یه اب دوغ خیار میزنیم  و من اصن نمیخام فریبت بدم فقط مرض دارم یکم .

ایشششش

درست ۴ بار برگشتم اما هربار بهتر نشد که هیچ بدتر شد  فحش میده بددهنه  دست بزن داره  ...

س صد در صد بگیر طلاقو رفیق باااااز ب درد نمیخوره مردیم ک دس بزن داره غیرتوتداره  بددهنم باشه ک خانواده نداره کلا فقر شخصیت داره بیخیالش بقران . یبار ک اسم طلاق اومد وسط بدون زندگی دیگه جهنمه و فایدت نداره خداییش

2706