2726
عنوان

نامه یه دختر بچه به جناب شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1655 بازدید | 123 پست
ترو خدا تربیتشو ببین یه دختر یازده ساله باید تو فکراینا باشه من یازده سالم بودم مامانم شبا میگفت بخو ...

آره والا

من 21 سالمه دیشب با دخترخواهرشوهرم زیادی از چیزای ترسناک گفتیم من الان میترسم تو خونه بشینم صبر میکنم یکم بگذره بلند شم در رم😐😂😂🤦‍♀️اونوقت ایشون نامه هم مینویسه نمیترسه

فکر کردن به تو💭.. با ارزش ترین سکوت من است💗
آره والا من 21 سالمه دیشب با دخترخواهرشوهرم زیادی از چیزای ترسناک گفتیم من الان میترسم تو خونه بشین ...

منم بیست سالمه کسی چیز ترسناک بگه خوابم نمیبره ازترس اونوقت ایشون ابرازعلاقم میکنه خدایا ماچرااینقد عقب مونده بودیم😥😥😥

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره والا من 21 سالمه دیشب با دخترخواهرشوهرم زیادی از چیزای ترسناک گفتیم من الان میترسم تو خونه بشین ...

حالا حرفاشو میشنیدی پشمات میریخت

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂
منم بیست سالمه کسی چیز ترسناک بگه خوابم نمیبره ازترس اونوقت ایشون ابرازعلاقم میکنه خدایا ماچرااینقد ...

صبح که شوهرم میرف سرکار همه جا تاریککک چراغ دسشویی رو خاموش کرد ظلمت شد گفتم نعععع اونجارو روشن بزار 

میگه چرا🙄بیچاره خبر نداشت😂

2728
منم بیست سالمه کسی چیز ترسناک بگه خوابم نمیبره ازترس اونوقت ایشون ابرازعلاقم میکنه خدایا ماچرااینقد ...

😂😂😂دور از جون شما خانومی

صبح که شوهرم میرف سرکار همه جا تاریککک چراغ دسشویی رو خاموش کرد ظلمت شد گفتم نعععع اونجارو روشن بزار ...

تومنی یامن توم منم صباشوهرم باید چراغ روشن کنه 😂😂😂😂😂😂😂

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟
صبح که شوهرم میرف سرکار همه جا تاریککک چراغ دسشویی رو خاموش کرد ظلمت شد گفتم نعععع اونجارو روشن بزار ...

😂😂😂نمیدونم اگه شوهرم جریانو می فهمید چی کار می کرد آخه یه نمه  بی جنبس😆

حالااین ۱۱ سالش بوده ماه پیش شوهر من از طرف یه اشنا که متاهله و ۳۴ سالشه پیشنهاد ...دریافت کرده

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
تومنی یامن توم منم صباشوهرم باید چراغ روشن کنه 😂😂😂😂😂😂😂

بیچاره هنگ کرده بود فک می‌کرد دیوونه شدم

آخه تا چراغه روشن بود منم تو جام غلت میخوردم خاموش که شد عین سیخ نشستم سرجام گفتم روشنش کنننننن بعد برو😂😂😂😂

2706