2726

سلام خانم ها پنج ساله ازدواج کردم دوتا فرزند سه ماهه دارم شوهرم بسیاااار بددهن هستش, و فحش ناموسی به من و خانواده ام میده.  دست به زن داره..طوری که آخرین بار بخاطر ضربه به سر و گردن تا نزدیکی فلج شدن رفتم .. خاله زنکه رابطه ها رو بهم میریزه بعد میگه تو کردی کلا هیچ مسئولیتی, در, قبال اشتباهش نداره.. در عین حال تقریبا هر چیزی بخوام برام میخره هر چند خیلی وقتها بخاطر وضعیت مالیش, کوتاه میام.. زبون بازه.. ولی, در کل من تو این زندگی ارامش ندارم خانواده ام نمیتونن بیان من نمیتونم برم همون گرو کشی دیگه.. به عنوان مثال فراموش کردم چایی دم کنم حرفش میشه این که پدر و مادر ج..؟..؟.. ؟..ه یادت دادن پرت کردن که چایی جلو شوهرت نذار حق نداری بری خونه شون اونا هم نمیتونن بیان و از این حرفها بدترین خاطراتم مربوط به بهترین روزهام عروسیم تولدم زایمانم هستش

حالا سوالم اینه زندگی با دوتا بچه بعد طلاق بهتره یا نه ادامه دادن؟  

ببین هر چی باشه از زندگی کردن با همچین کسی بهتره....یه تجربه مشابه داشتم واقعا تازه بعد از جدایی فهمیدم زندگی یعنی چی و از دست خودم عصبانی شدم که چرا زودتر ولش نکردم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بیشتر زندگیت شبیه منه، ادامه بده.فک میکنی با دوتا بجه کوچیک بعد طلاق جات کجاست؟ فک میکنی مردای دیگه از شوهرت بهترن؟همه یه سری نواقص دارن.هییییییچچچچ کس کامل نیس اونم توی این دوره زمونه که وضع خیلییی خرابه بجسب به زندگیت ولی با سیاست و آرامش رگ خوابش بگیر دستت و زندگیت مدیریت کن.

ولی ب نظر من سعی کن اهلیش کنی، طلاق آخرین راهه

هر وقت هم کتکت زد برو پزشکی قانونی برگه بگیر 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
نگران بچه هام هستم خودم که مطمئنا احساس, راحتی, خواهم کرد

اونا هم بزار پیش باباشون.. ببینم میتونه از پس دو تا بچه بر بیاد .. 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
بچه هم داشتید؟  احساس, کمبود نمیکنه؟

نه نه بچه نداشتم  ولی اون بچه چی داره یاد میگیره از اون پدر دختر باشه فکر میکنه کتک خوردن و تو سری خور بودن درسته پسرم باشه یاد میگیره هیچ احترام و ارزشی واسه جنس مونث قایل نشه...خوب این به نظرت صدمه به بچه نیست

البته شوهر من بدهن نیس و دست برن نداره ولی خیلییی گرو کشی میکنی با خانوادم. ولی خوب توی اطرافیان دیدم که طلاق هم همچین راحت نیس اونم با بچه.پس سعی کن با یه مشاور خوب صحبت کنی ، کاری که باید خیلیییییی پبش انجام میدادی تا وضعیت درست شه.

زندگی که میتونی بکنی، ولی رک بهت بگم به معنای واقعی کلمه شکسته میشی تو این زندگی

خاله‎ی من تقریبا وضعیتی شبیه شما دچاره، اما به خاطر بچه‎هاش مونده 

ولی الان شده عینِ مرده‎ی متحرک 

مگر اینکه بچه‎هاتو بندازی گردن خودش و بری دنبال زندگیت.......

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2706