2726

تو روخدا دعا کنید ی ذره برای زندگیم ان شاالله بحق امام حسین حاجت رواشید

🌹🌹

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌼🌸

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸🌼

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دستتون درد نکنه بخدا. شرمندتونم پسر2سالم انفولانزا گرفت.....اب شده بخدا داداشم 4 سالم بستری بیمارستان....خودم پریروز تصادف بدی داشتم مقصرم خداروشکر با اون سرعت ب موتور یا عابر نزدم الحمدلله ک فقط ماشینا خراب شد خدلروشکر خدا کمک کرد خدا رحم کرد خداروشکر ک خدا کمک میکنه ....تو روخدا دعا کنید بحق همین وقت اذون صبح ارامش ب همع زندگیا برگرده تن سالم ودل خوش روزی همه باشه....سایه همه پدر ومادرا رو خونه زندگیاشون باشه تن خودمون بچه هامون شوهرامون پدر ومادرامونم سالم باشه.....تو روخدا التماس دعا منم الان توسل میخونم ب نیت حاجت رواییتون

دستتون درد نکنه بخدا. شرمندتونم پسر2سالم انفولانزا گرفت.....اب شده بخدا داداشم 4 سالم بستری بیمارستا ...

انشااالله بلا دور باشه پنج تا خوندم به نیت پنج تن محتاج دعاتم

رهگذر کوچه تنهاییم غصه به دوش غم به کوش درد به دل داده و دل گشته فراموش دراین غمکده تنگ شدم دلقک یک مشت ادم مدهوش تو که میخوانی این نوشته م از قعر دلت بکن دعای برای این دل بیهوش   
دستتون درد نکنه بخدا. شرمندتونم پسر2سالم انفولانزا گرفت.....اب شده بخدا داداشم 4 سالم بستری بیمارستا ...

عزیزم فقط صدقه بزار اونم روزی ۲بار صبح و دم غروب.اسفند همش دود کن برات آیت الکرسی میخونم توروخدا برا منم دعا کن ناامید نشم و باردار باشم

عزیزم فقط صدقه بزار اونم روزی ۲بار صبح و دم غروب.اسفند همش دود کن برات آیت الکرسی میخونم توروخدا برا ...

سلام چشم حتما....منم نازایی داشتم اگه میتونی برو تایپیکای من هم از نظر طب سنتی هم دارویی هم دعایی خیلی چیزا پیدا میکنی ک مطمینم بدردت میخوره میترسم خودم بگم چیزی یادم بره برو بخون قشنگ توصیح دادم اگه بدردت خورد دعام کن

انشااالله بلا دور باشه پنج تا خوندم به نیت پنج تن محتاج دعاتم

ان شاالله بحق اقامون امام حسین خدا گره از کارت باز کنه منم 5 تا صلوات برات فرستادم🌹🌹🌹

صلوات برات فرستادم الهی همه حاجت روا بشن دعام کن من و همسرم باهم خوب باشیم و زندگی روبراه بشه ممنو ...

تو روخدا ب اینا میگم عمل کن نتیجه میگیری منو دعا کن....برای شوهر غرغرو سوره ممتحنه تو حرم حصرت علی بهم گفتن معجزست....ایه 7 سوره ممتحنه 7 بار عالیه بخون فوت کن بهش....دعوا های اساسی کردین ک راه ب جایی نداشتی😁گند زدی حسابی11صلوات+سوره نسا+1 صلوات عالیه بخدا.....من شده 2 صفحه بخون 50 تا ایه هر چی مشکل باشه حله.....ذکر یا عزیز ذوالعز والقتدار اعزنی هر جا میری میخوای عزیز شی12 بار بخون .....هر بار میری حموم غسل کن ب نیت غسل صبر حضرت زینب،اویس قرنی،زیبایی زلیخا برای یوسف ک خدا به زلیخا داد بخدا ی هفته ب همش عمل کن نتیجه میبینی منو وخانوادمو دعا کن مرسی...این تموم دعاهایی ک منومامانم باهاش موفقیم خداروشکر خدا گره از کارت باز کنه ان شاالله

2706