2733
2734

نشنیدم

من دو روزه برای همین مسئله کرچک میزنم 

تاثیر داره کسی زده

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من شنیدم تاثیر کرچک و نارگیل خیلی خوبه. اما تاثیر کرچک به تنهایی رو دیییدم عااالی بوده.قشنگ دوبرابر ...

چطوری به مژه زدین و چند وقت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
2738
چطوری به مژه زدین و چند وقت

من که تازه شروع کردم اما روغن نارگیل و کرچک رو توی یه ظرف کوچولو(جای لنز)ریختم قاطی کردم بعد با یه قلمو نازک که از قبل داشتم میزنم به بن مژه بالا و پایین.

یکمم با برس ریمل تمیز به خود مژه هام میزنم و میخوابم.

من شنیدم تاثیر کرچک و نارگیل خیلی خوبه. اما تاثیر کرچک به تنهایی رو دیییدم عااالی بوده.قشنگ دوبرابر ...

جداً؟امتحان کردیدخودتون؟چه مدت؟

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤
تاثیرش دوماهه هست.صبر کن ببینم عکسشو دارم.

خدا از دهنت بشنوه ابرو اصلا ندارم تا عید در بیاد خدا کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من روغن نارگیل و کرچک اصل گرفتم اصلا بهم نساخت، ببینید بهتون میسازه یا ن،، من مژه هام پر پشت و بلنده فقط تارهاش نازکه میزدم ک تارهاش ضخیم بشه،، بدتر ریزش مژه گرفتم دیگه نزدم

2706