2733
2734
عنوان

باردارم ... دارم میمیرم 😭😭😭😭

179 بازدید | 13 پست

هفته ۳۴ هستم . امشب اومدم خونه‌ مامانم .‌تختشون سفته ،  بالشم نرمه . کمردرد گرفتم . رو زمینم نمیتونم بخوابم . الان دو ساعته رو تختم بچه با شددددددت خیللللی زیااااااد یکسره داره جابه جا میشه و محکم لگد میزنه . هر چی این پهلو اون پهلو میشم و پا میشم راه میرم یا میشینم تاثیر نداره . دارم میمیرم . چیکار کنم ؟  چرا اینجوری شده ؟  چیکار کنم من اخه  😖😖😖😖😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه نوشیدنی خنک شیرین بخور ، بعد روی کاناپه ای راحتی چیزی دراز بکش سرتو با کاری گرم کن، اگه میتونی و صداش کسی رو اذیت نمی کنه تلویزیون ببین تا خوابت ببره ، اگر بتونی وضو بگیری کمی قرآن بخونی که دیگه عالیه....😍😘

2738

عزیزای من....بچه همون جا که هست بخدا جاش بهتره....الان از ساعت دوازده تا حالا بالاسر یه هفت ساله تب دار هستم که دو بارم بالا آورده....حالا بگین کدومش سختتره؟ خدارو شکر کنین بچه اونجا جاش امن تره

مشکل خاصی نداره...فداش بشم...مشقاشم نوشته و خوابیده... یهو دیدم سرفه سرفه و بالا آورد...آخه عادتشه...با یه سرماخوردگی کوچیک هم معده اش به هم میریزه....تب کرده و صبح میبرمش دکتر به امید خدا....حالا با این حالش تا چشم باز میکنه میپرسه مامان مدرسه که نمیرم فردا ، میرم؟ 🤣😂😘