1600
1605
اهوازم میتونم عمل کنم اگه دکتر خوبی باشه بوجمم نهایت دیگه 8تومنه...

منم دکتر خوب میخام اهواز باشه.فعلا دارم میپرسم کار کی بهتره

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1522
چ خبره یه چسه گوشت و غضروف این قیمتا!!!😁😁 بیا شهر ما بهترین بیمارستان بهترین دکتر سه و نیم عمل کن

اراک

بیمارستان سینا

و زمینی که قسم خورد شکستم بدهد/ و زمان چنبره زد کار به دستم بدهد...
اوف چقد هی گرون میکنن...من خوزشتانم اینجا6.5ولی میخام بیام اصف پیش مامانم اینا دکترا اونجام بهترن ول ...

اگه میخوای اصفهان عمل کنی برو پیش دکتر سعید رضا باعزت الان فکر کنم ۶/۵میگیره البته طبیعی عمل میکنه ها ..اگه خیلی فانتزی وسربالا میخوای برو پیش حسین قضاوی اونم تو همین رنج قیمته

8
اراک

واقعا ؟کدوم دکتر؟؟؟

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
دکتر جلالی

اینستا داره؟اسم کوچیکش چیه؟

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
اینستا داره؟اسم کوچیکش چیه؟

نه ببخشید جلالی 9تومن عمل میکنه

یه دکتر دیگس اسمشو نمیدونم

خواهرم اونجا شاغله همکارش عمل کرده خیلی خوب شده حالا اسمشو میپرسم بت میگم

و زمینی که قسم خورد شکستم بدهد/ و زمان چنبره زد کار به دستم بدهد...
1403
نه ببخشید جلالی 9تومن عمل میکنه یه دکتر دیگس اسمشو نمیدونم خواهرم اونجا شاغله همکارش عمل کرده خیلی ...

ممنون

چ خبره یه چسه گوشت و غضروف این قیمتا!!!😁😁 بیا شهر ما بهترین بیمارستان بهترین دکتر سه و نیم عمل کن

کجایین مگه شما؟! 

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.