2733
2734
عنوان

قدیما........🙄😏🙃

223 بازدید | 27 پست

وقتی به گذشته نگاه میکنید اولین خاطره خوب و اولین خاطره بدی که میاد جلو چشمتون چیه؟ کدوم لحظه هارو بیشتر دوست داشتید؟ به کدوم یکی از آرزوهاتون رسیدید؟ چندتا از پیش بینی هاتون برای آینده واقعا رخ داد؟ 

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دور همی های گذشته خانوادگی و فامیلی لبخند میاره رو لبام. لحظه هایی که همه خونه بابابزرگم جمع میشدیم رو خیلی دوست داشتم. مرگ پدر بزرگامو چند تا از فامیلای درجه یکم بدترین خاطراتم هستن. به هیچ کدوم از آرزوهام نرسیدم. هیچ وقت آیندمو پیش بینی نکرده بودم اما خیلی کارا بود دوست داشتم انجام بدم که نشد که بشه😔

خاطره تلخ روز عروسی  البته بازم شکر  خاطره خوبم روزای کودکی  آینده هم که توکل به خ ...

چرا عروسی مگه خیلی مشکل داری؟🤔

اصلن اسم قدیم و خاطره که میبینم یاد بچگیام و شیطنتام میفتم...تو مدرسه کلی طرفدار داشتم موقع یار کشی سرمن دعوابود😁... تو نامزدی وقتی بعد ی هفته همدیگه رو میدیدیم

خاطرات بد...فوت عموم... ی دعوای سنگین ک برف میومد منم گذاشتم رفتم بیرون از خونه..‌اه اه

انقدر خاطرات بددم پرنگن ک اجازه نمیدان خوبا بیان جلو 🙁

چرا آخه منم خیلی مشکل دارم اما فکر کردن به همین خاطرات خوب سر پا نگهم داشته

2738
اولین خاطره خوب زندگیم تولد برادرزادم بود واقعا شیرین و خوب بود فکر میکنم حتی تولد بچه خودم انقدر دل ...

به سلامتی خوش قدم باشه و پر روزی. آخی چرا سکته یا تصادف؟

چرا آخه منم خیلی مشکل دارم اما فکر کردن به همین خاطرات خوب سر پا نگهم داشته

دیگه اینم حزو سرنوشت منه کاش ی شب بخوابم بیداریشم ببینم خواب بوده بشم ادم سابق

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
اصلن اسم قدیم و خاطره که میبینم یاد بچگیام و شیطنتام میفتم...تو مدرسه کلی طرفدار داشتم موقع یار کشی ...

مدرسه رو که نگو واسه ما دخترا مدرسه مثل سربازی واسه پسراس. خیلی خاطره داریم ازش آخییییییی😊

دعوا با کی؟

مدرسه رو که نگو واسه ما دخترا مدرسه مثل سربازی واسه پسراس. خیلی خاطره داریم ازش آخییییییی😊 دعوا با ...

با شوهرم... هیچوقت فکرشم نمیکردم اون روز اتفاق بیفته ...برف شدیدی میومد منم تو ماشین بودم اهنگ گذاشته بود هرلحظه ارزوی مرگ میکردم حتی نمیدونستم کجا برم واایییی

دیگه اینم حزو سرنوشت منه کاش ی شب بخوابم بیداریشم ببینم خواب بوده بشم ادم سابق

تو هم مثل من دچار تکرار و بی هدفی و بیهودگی شدی آیا؟😏

2706