2726
عنوان

دلم برای جوونا خیلی میسوزه😔😔😔

440 بازدید | 50 پست

الان شوهرم همش داره حرص قسطاشو خونه خریدنو نمیدونم خرج خونه و اینارو میخوره بنده خدا .برادر شوهرم بنده خدا مجرده همش میگم این هیچ اینده ای نداره چجوری از پس هزینه ها بربیاد بخاد زن بگیره چقد سختش میشه کار نداره دانشجوعه شهریش خدا تومنه .شوهرم همش کلافس همش میخاد همه چی فراهم باشه کارش دولتیه اما تا از سرکار میاد میره اسنپ .همه افسرده شدن خواهره خودم درس میخونه میگه شهریم خیلی بالاس نمیتونم دیگه بدم کلی قسط داریم 😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من امشب از ته قلبم 

دلم سوخت برا خودم

خیلی دلم سوخت 

گفتم نازی بابی نازی باب اسفنجی

نااازی 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

ر.... تو زندگیمون. فقط ی بار زندگی میکنیم ک از شانس خوبمونننننن افتادیم تو ایران.کاش تو یکی از داهاتای سوییس بودم و اصلا نمیدونستم خاورمیانه کجاست

ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل ها... 
نه شوهرم میگه تا من هستم تو نمیخاد کار کنی😔

بگو پس خستگی کارتو نیار خونه 😒 والا. چه داستانیه. نه اجازه میده کار کنی نه از پس مخارج بر میاد. زندگی که شوخی نیست باید راه حل پیدا کرد برای مشکلات

😭😭😭😭😭😭😭منم گریهههههههههه

هفته پیش پول جور کردیم ماشین بخریم داشتیم میگشتیم یهو ماشین کشید بالا فک کنم دیگه نتونیم😟😞😞😞😞

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
خودت سر کار نمیری؟

الان واقعا واسه ی خانم چه کارهایی هست!

ی خانم جوان خست میاد کارگاه دوست شوهرم 

از صبح تا عصر ی عالمه وسایل سنگین جا به جا میکنه طفلی خیلی لاغره

ولی اندازه صدتا مرد کار میکنه

میدونی چقدر میگیره؟ ۳۰۰ تا ۷۰۰

واقعا این مقدار پوله؟؟؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
بگو پس خستگی کارتو نیار خونه 😒 والا. چه داستانیه. نه اجازه میده کار کنی نه از پس مخارج بر میاد. زند ...

نه بیچاره گناه داره همش میریزه تو خودش معدش همش درد میکنه از اعصابش

2706