2726
عنوان

نظر راجع به تولد يكسالگي

95 بازدید | 14 پست

سلام ، يك ماه ديگه تولد پسرمه ، اول ميخواستم تم تولد بذارم و بادكنك آرايي و اين حرفها ولي با خودم فكر كردم كه بادكنك آرايي و تم بيشتر براي خود بچه جذابه پس بذارم اين كارهارو براي وقتي كه سه سالش شد و متوجه اين چيزها شد ، مهمونها هم همه جوونيم و حتي پسرم رو هم مامانم ساعت ١٠ شب مياد و ميبره ، حالا اينه سوالم كيك هم معمولي بگيرم يا سفارش بدم ؟ غذا هم راهنمايي كنيد ، نظر خودم سمبوسه ، الويه ، همبرگرهاي كوچيك لقمه اي ، كشك بادمجون ، فلافل ، با سيني سيزيجات كه كرفس و هويج و خيار باشه و چيپس ماست و خيار و چوب شور و اين چيزا ، پيشنهادي داريد ؟ 

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹

ببخشید فقط برای اطلاع خودم میپرسم چون بچه ندارم فعلا

هدف از این مهمونی چیه? 

چون بچه نه میفهمه و نه یادش می مونه

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم تولد یسالگی دخترم نزدیکه ، خانواده های دو طرفیم خواهر و برادرا و پدر مادرا ، براش تم خریدم ،بادکنک آرایی هم میکنم چون بچه های فامیل هم هستن بالاخره اونام ذوق میکنن ، بعدازظهرش خانما رو دعوت کردم بزن برقص میوه و شیرین و چیپس و پاپ کورن و ...، شبش هم شوهراشون ملحق میشن بصرف میوه و شیرینی و شام ( زرشک پلو با مرغ یا کباب  و جوجه) کشک بادمجون و الویه و سالاد ماکارونی و سالاد کاهو و ژله ، کیک و چای

2728
ببخشید فقط برای اطلاع خودم میپرسم چون بچه ندارم فعلا هدف از این مهمونی چیه?  چون بچه نه میفهم ...

من كه يادم ميمونه و ذوق يكساله شدنش رو ميكنم 

من كه يادم ميمونه و ذوق يكساله شدنش رو ميكنم 

اره

ولی یه عالمه ادم باید کادو بیارن! 😏

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

چون بچه نمیفهمه،من تولدخانوادگی کوچیک براش گرفتم،امسال تولددوسالگیش میخوام تلافی کنم چون همش فندک روشن میکنیم دست میزنه وشعرمیگه تبلد تبلد😂

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
چون بچه نمیفهمه،من تولدخانوادگی کوچیک براش گرفتم،امسال تولددوسالگیش میخوام تلافی کنم چون همش فندک رو ...

آخي جيگرشو ❤️❤️❤️❤️❤️

به بهونه تولد بچه شادی میکنن و بزن و برقص و حالِ خوب😍

بزن و برقص  باشه اره عالیه

اینکه صرفا بهونه ای برای دورهم بودن و شاد بودن باشه خوبه

ولی اونایی که من دعوت شدم اینارو هم نداشت 😔

چطوری دلت میاد مھمونی بگیری بعد خانوادہ خودت مادرت و پسرت نباشن؟؟

وااا خب جو مهموني خانوادگي نيست دل اومدن نداره ، پسرم اذيت بشه تو سر و صدا و خوابش بهم بريزه خوبه؟ 

2706