2737
2734
عنوان

ژليش ناخن در زايمان

389 بازدید | 18 پست

سلام من خواستم واسه زايمان و او ٤٠ روز كه غسل اينا ندارم ژليش كنم دكتر بيمارستانا ميزارن؟؟  غسل و وضو نداره ژليش نه؟؟ تو اون چهل روز چى غسلي چيزى بايد كنيم يا نه نداره فقط بچه داره؟

شصت پاهات بدون لاک و کاشت و ژلیش و اینا باشه میتونی دستت رو هرکار دوسداری کنی😁

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم.بعد از 10 روز باید برید غسل نِفاس کنید و نمازهاتونو بخونید به روش استحاضه. شما فقط اون 10 روز اول وضو و غسلی به گردن ندارید. بعد 10 روز تا زمان قطع کامل خونریزی تون باید واجبات را انجام بدید. ممکنه40 روز طول بکشه، حالا یا کمتر یا بیشتر. من خودم بعد از 70 روز پاک شدم

من عاشق امام حسن(ع) جانم❤️
خودتون که غسل نفاس دارید . اگرم نماز میخونید وضو لازمه دیگه 😐

نماز ميخونم ولى تو اون مدت كه خونريزي دارم كه نميشه خوند غسل ميشه كرد اون زمان؟؟؟ من تا حالا از اين كارا نكردم اصلا نميدونم ميشه نميشه 

2738
نماز ميخونم ولى تو اون مدت كه خونريزي دارم كه نميشه خوند غسل ميشه كرد اون زمان؟؟؟ من تا حالا از اين ...

بله بعد از ده روز باید نمازاتونم بخونید . حالا طبق فتوای مرجعتون ببینید استحاضه قلیله متوسطه یا کثیره دارید . 

@بانوی_بی_نشان    

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
ن بابا دستا رو اصلا نمیشه حتی لاک زد

چرا اگه پات لاک نداشته باشه نمیتونن ایراد بگیرن 

من همه اطرافیانم  موقع زایمان دستشون کاشت دلشته 

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

بله میشه. برای نماز بعد از 10 روز که باید نمازها به روش استحاضه خونده بشه. استحاضه سه دسته ست. 

قلیله، متوسطه، کثیره. 

موقع نماز که پنبه میذارید داخل. قلیله فقط برای هر نماز وضو و آبکشی محل خونریزی و عوض کردن پنبه. 

متوسطه بعضی مراجع هم غسل هم وضو و بقیه ش مشترک با قلیله. 

کثیره برای هر نماز یک غسل یعنی نماز ظهر و عصر هرکدام جداگانه غسل و موارد بعدی مشترک

من عاشق امام حسن(ع) جانم❤️
2706