2726
خخخخ من که زورمم میاد بگم چمه باید خودش هدس بزنه از دلمم دربیاره😄

وای منم همینطورم بهش میگم هیچی . بعد هی شکلک غمگین و گریه میده بعد میگه نه نماز میخونم نه ناهار میخورم😂

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دروغ میگی مگه میشه ندونی

دوازده تا ماه داریم از کجا بدونم قراره کدومش باشه🙄😁

👈دوتا جوجهعاشق همدیگه می شنهمش با هم بودن.اما وقتی بزرگ می شن هر دو تا خروس می شن ! 👉  نکته ی اخلاقی : تا وقتی جوجه ای عاشق نشو    
وای منم همینطورم بهش میگم هیچی . بعد هی شکلک غمگین و گریه میده بعد میگه نه نماز میخونم نه ناهار میخو ...

ینی بعضی وقتا بد دلم به حالش میسوزه ها خیلی اذیتش میکنم اونم بی دلیل ها...اصن دلم نمیخاد بگه بالا چشت ابروئه

و خدایی که در این نزدیکیست..‌ممنونتم خداجون💓🌱
میدونم چی میگی .. اینجور مردا بیشتر از این بلد باشن محبت کنن خودشون دنبال محبت دیدنن‌.. دوست دارن زن ...

من آدمی نیستم که کسی رو با محبت نگه دارم. از اونجایی که همه ام آبانب بودن دور و برم. همه بهم خیانت کردن 😁

ینی بعضی وقتا بد دلم به حالش میسوزه ها خیلی اذیتش میکنم اونم بی دلیل ها...اصن دلم نمیخاد بگه بالا چش ...

نه من بیخودی اذیتش نمیکنم چون دلم نمیاد چشماش خیلی معصومه .توهم روی بیدار بودن اخرشبت حساسه؟ به من میگه زود بخواب چشمات درد نگیره

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
من آدمی نیستم که کسی رو با محبت نگه دارم. از اونجایی که همه ام آبانب بودن دور و برم. همه بهم خیانت ک ...

اره زود خیانت میکنن.... پس حالا ک اهل محبت نیستی اصلا با ابانی ازدواج نکن ک همشون اسیر محبتن

زن مرداد فوق العاده زرنگ هست خوب بلده با مردمهر سر کنه. چون مهری ها به پدرومادرشان وکل طائفه چسبیده ...

دقیقا،چ باحال گفتی برا بقیه هم صدق میکنه یا فقط خودم اینقدخوبم😂😂😂

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2706